Telefony

Krótsze kolejki po iPhone'a 3GS

przeczytasz w 1 min.

W pierwszym dniu sprzedaży nowego iPhone'a nie zgromadziły się tak duże kolejki, jak miało to miejsce w czasie premiery wcześniejszego telefonu Apple.

Jak podaje Wired.com, gdy sklep Apple został otwarty o 7 rano, kolejka była spora - około 150 klientów gotowych do nabycia iPhone'a 3GS. To dużo mniej niż setki oczekujących, którzy zgromadzili się w 2008 r. z zamiarem zakupu iPhone'a 3G.


Kolejki po iPhone'a 3GS były stosunkowo krótkie (Fot. Wired.com)

Nie było też tak, jak w czasie premiery pierwszego telefonu Apple - pierwsza osoba, która stanęła w kolejce, przybyła pod sklep Apple o 9 wieczorem poprzedniego dnia. Innymi słowy: bez większych sensacji.

Niemniej jednak podobnie jak w poprzednich latach, część osób kupowało iPhone'a i inne produkty Apple. Znalazło się także kilka osób, które nie przyszły po iPhone'a, lecz notebooka lub jednego z iPodow.

Co godne pochwały, Apple zorganizowało kawę dla zmęczonych oczekiwaniem klientów i podało ją na własny koszt.

Jednym w powodów, przez które kolejki po iPhone'a 3GS były krótsze jest fakt, że Apple pozwoliło klientom zamawiać nowy telefon online. Była to przedsprzedaż - telefony miały trafić do klientów w ten sam dzień, w którym ruszyła sprzedaż w sklepach Apple Store.

Źródło: Inf. własna, Wired.com

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marcin Sieradzki
  0
  Generalnie mniejsza sensacja, mniejsze zainteresowanie. W końcu ten model nie jest aż tak rewolucyjny.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   wogole co za normalny czlowiek stoi w takich kolejkach? Rozumiem jesli byloby tylko 10 sztuk tego tel, lub limitowana edycja kolekcjonerska. Na[rawde ludzie to maja naje**** w glowie
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    maja sentyment do czasow PRL :)))