Systemy operacyjne

Lenovo zapowiada aktualizację do... Androida O

przeczytasz w 1 min.

Jeśli planujecie zakup Moto G4 lub Moto G4 Plus o aktualizacje systemu możecie być spokojni.

Aktualizacja Androida jest tematem dość drażliwym. Obecnie wyczekiwać będziemy informacji odnoście tego, które modele otrzymają Androida N. Co jednak ciekawe, niektórzy już teraz mogą być spokojni o Androida O.

Kto cieszyć może się takim komfortem? Osoby decydujące się na zakup zaprezentowanych kilka dni temu modeli Moto G4 i Moto G4 Plus. Na starcie pracować mają one pod kontrolą Androida 6.0 (M). W sieci pojawiła się jednak grafika promocyjna, z której jasno wynika, iż spodziewać można się aktualizacji nie tylko do Androida N, ale również do Androida O.

Android O przeciek

Zaskoczenie? Absolutnie nie. Smartfony z serii Moto to jedne z tych, których właściciele na brak aktualizacji narzekać nie mogą. Nic nie wskazuje na to, aby taki stan rzeczy miał się w najbliższej przyszłości zmienić, a powyższa grafika jedynie to potwierdza.

Nie wypada się też dziwić oznaczeniu kolejnej wersji systemu. Google idzie bowiem zgodnie z alfabetem, a zatem po N kolej na O. Ciekawsze może być rozwiązanie zagadki, jak brzmieć będzie pełna nazwa. Tego nie wiemy jednak nawet w kontekście Androida N.

Źródło: phonearena, stackoverflow

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  8
  Jeżeli teraz producenci będą się dodatkowo prześcigać w tym, jak długie będą oferować wsparcie, to ja nie mam nic przeciwko. ;)
  • avatar
   BluePandoraBox
   -1
   niewątpliwie pozytywny sygnał, choć nie jest to żaden wielki plus
   obecnie są na rynku fony które dostały aktualizacje do trzech kolejnych wersji andka, a tutaj zapowiadają raptem dwie
   jakby zapowiedzieli aktualizacje na 4 lata, ale to ...,
   .... nie urywa :P
   • avatar
    ahael
    0
    Mnie bardzo ciekawi co będzie jak skończy im się alfabet... to już bardzo blisko... ;). Fakt faktem wsparcie to według mnie obecnie wyznacznik zakupu telefonu. Wiodące marki zazwyczaj zawalają ten szczegół...