Smartfony

LG G6 będzie najprawdopodobniej kontynuacją wizji modułowego smartfona

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że dość chłodne przyjęcie LG G5 nie zniechęca producenta.

Poznaliśmy wczoraj smartfona LG V20. Chociaż nawiązuje on nie tylko do poprzednika, ale również do LG G5 to od tego ostatniego jedną, bardzo ważną kwestią się różni - nie jest modułowy. Czyżby LG przyznało się w ten sposób do porażki?

Właśnie takie głosy zaczęły się dość szybko pojawiać. Wedle obiegowej opinii to właśnie modułowa konstrukcja LG G5 jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na jego słabą sprzedaż. Poza tym nie brakowało doniesień, iż LG V20 będzie konstrukcją bardzo podobną, a jak wiemy ostatecznie tak się nie stało. Wszystko połączono w jedną historię, której producent zaprzecza.

Ken Hong, rzecznik prasowy LG, twierdzi, iż nie powinniśmy wiązać braku modułowości LG V20 z LG G5. Prace nad zaprezentowanym wczoraj modelem trwały bowiem od dłuższego czasu i decyzja o jego ostatecznym kształcie zapadła przed negatywnymi opiniami na temat LG G5 wydawanymi przez niektórych recenzentów i użytkowników.

Co więcej, delikatnie zasugerowano, iż wizja modułowego smartfona będzie kontynuowana w przyszłym roku, przy okazji LG G6. Dobry pomysł?

Źródło: digitaltrends, phonearena

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    TruGeek
    0
    LG G5 to fajny smartfon i aktualnie tani na tle konkurentów ale po prostu nie czuć , że tyle kosztuje bo mimo , że ma idealnie płynny interfejs , fajny aparat najmocniejsze bebechy i usb 3.0 typu C to wygląda troche jak coś za 1000zł a nie 2000zł.