Obudowy

Lian Li - nowa aluminiowa obudowa w minimalistycznej stylistyce

przeczytasz w 1 min.

Lian Li wprowadza na rynek nowy produkt - obudowę PC-A05N Mini Tower, wykonaną w całości z aluminium. Obudowa charakteryzuje się rozmiarami 210 (szer.) x 381 (wys.) x 490 (głęb.) mm, wagą 4 kg, posiada dwie zatoki 5.25" na napędy optyczne oraz trzy przeznaczone do montażu dysków twardych.

Chłodzeniem wnętrza zajmie się 120 mm wentylator umieszczony z tyłu w dolnej części obudowy - zaraz na zasilaczem. Takie usytuowanie wentylatora według producenta zapewni lepszą cyrkulację powietrza, tym samym mniejszą temperaturę pracy poszczególnych podzespołów.

Na samej górze umieszczono najważniejsze porty I/O - dwa USB, dwa audio oraz jeden FireWire.

Cena jaką przyjdzie zapłacić za PC-A05N to tylko 95 $ + VAT.

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bchrubas
  0
  czyżbym dobrze rozumiał: zasilacz z przodu? wentylator zasysa "zimne" powietrze od tyłu obudowy i wydmuchuje z przodu?
  Jakoś to do mnie nie przemawia. Cały syf wentylator będzie wpychał prosto na napędy i zasilacz :-/
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   To jest idiotyczny pomysł dyski powinny nie mieć większej temperatury niż 40C. Jak dla mnie ta firma robi tylko bajery słabe technicznie.
   • avatar
    krzysiek
    0
    całkiem ładna - przynajmniej na fotce
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Idealna, bardzo dobry pomysł. Wszystko do góry nogami jak w silverstone tj-06 tylko tyle za zasilacz jest tu umieszczony na dole z przodu i wywala ciepłe powietrze przodem. a zimne wciąga tyłem, mainboard będzie odwrócony i co za tym idzie karty grafiki będą miały wiatraki do góry skierowane a nie do dołu jak w tradycyjnych obudowach - lepsze oddawanie ciepła?, być może, najprawdopodobniej, bez tunelu powietrznego trudno ocenić, na pewno nie gorsze, z tyłu przy ścianie powinno być zimniejsze powietrze niż z przodu. Słabe to to nie jest, syf bezie wypychał tak samo jak teraz, teraz tradycyjna obudowa też wypycha wszystko przez zasilacz i częsciowo przez napędy. Pod tym względem żadna różnica
     • avatar
      bchrubas
      0
      @Minio: tyle że zwykle z przodu komputera nie ma takiego kurzu jaki zwykle pojawia się z tyłu za nie przesuwanym dłużej sprzętem
      • avatar
       WiechoB
       0
       Ale zimą będzie ogrzewało pokój a nie ścianę za sprzętem - jaka ekologia i funkcjonalnośc ;-)