Gry

Life is Strange 2 - ciąg dalszy w styczniu

przeczytasz w 1 min.

Ekipa Dontnod oficjalnie zapowiedziała, że drugi (z planowanych pięciu) epizod gry Life is Strange 2 zadebiutuje na rynku w styczniu 2019 roku.

Pierwszy epizod Life is Strange 2 ukazał się wczesną jesienią, drugi dołączy do niego w środku zimy. Ekipa Dontnod ogłosiła jego oficjalną datę premiery.

Odcinek drugi – zatytułowany Rules – zostanie wydany 24 stycznia 2019 roku. Będzie to naturalnie bezpośrednia kontynuacja opowieści z pierwszego epizodu – (uwaga: spoilery do końca akapitu) bracia będą kontynuować swoją wędrówkę, tym razem walcząc przede wszystkim z zimnem i tym, co się z nim wiąże. Dla Daniela oznacza to problemy zdrowotne, a Sean poważnie zacznie rozważać udanie się do domu dziadków, aby zebrać siły na dalszą podróż.

Przy okazji na kanale PlayStation opublikowany został ciekawy materiał wideo – w większości z prawdziwymi aktorami, ale pod koniec znalazło się też miejsce na fragmenty rozgrywki z Life is Strange 2:

Na Life is Strange 2 złoży się pięć odcinków. Na razie nie wiadomo, kiedy kolejne trzy ujrzą światło dzienne, ale jest wysoce prawdopodobne, że finału opowieści nie poznamy do końca przyszłego roku. Przypomnijmy, że oprócz PlayStation 4 gra trafiła również na Xbox One oraz pecety.

Źródło: Dontnod, PlayStation

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!