Gry

Liga akademicka - zapowiedź ostatniej rundy fazy grupowej!

przeczytasz w 2 min.

Przed nami ostatnia runda fazy grupowej, która rozstrzygnie o awansie w grupach C i D! Tylko tam sprawa nie jest jeszcze do końca wyjaśniona.

Przypominamy, że z każdej grupy wychodzą dwa zespoły, które w ramach rundy play-off będą walczyć o nagrody od AORUS o wartości ponad 10 tys. złotych!

Pierwszy walkover w Lidze akademickiej

Niestety, z przyczyn niezależnych od zawodników, ekipa Medyków z WUM nie będzie w stanie rozegrać ostatniego spotkania, które było planowane na najbliższy czwartek. Co oznacza oddanie walkowerem meczu dla Tytanów.
Tym samym, drużyna Politechniki Łódzkiej kończy fazę grupową z wynikiem 3-0 i kompletem punktów, wychodząc z grupy na pierwszym miejscu. Z drugiego miejsca awansują Krasnoludy UEKat z bilansem 2-1.

Walka o pierwsze miejsce w grupie B

W związku z walkowerem, w czwartek wyjątkowo gramy mecz od 18:30 i będzie to jedyne spotkanie tego wieczoru.
W grupie B nie ma niespodzianek, a karty już dawno zostały rozdane. Co nie oznacza, że drużyny Politechniki KrakowskiejWojskowej Akademii Technicznej nie będą walczyć o zwycięstwo. Nie dosyć, że pojedynek będzie się toczyć o pierwsze miejsce, to z pewnością każdy z teamów chciałby zakończyć tabelę z czystym kontem i kompletem punktów. 

Pamiętajmy, że w fazie pucharowej, pierwsze miejsce z grupy B walczy z drugim miejscem z grupy A - Krasnoludami, które teoretycznie są łatwiejszym przeciwnikiem, niż Tytani.
Bez względu na wynik, Smoki z PK i Tyranozaury z WAT wchodzą do Play-off! 

W grupie C wszystko jeszcze może się zdarzyć!

Piątek zaczynamy o 18:00, od interesującego starcia pomiędzy AGHentami z KrakowaKoziołkami z Poznania. To będzie zacięty pojedynek, ponieważ ekipa z UAM ma szanse na awans, ale musi pokonać AGHentów 2:0, w każdym innym przypadku nie wyjdzie z grupy.

Taki scenariusz jest nie do przyjęcia przez Kraków, który chce wyjść z grupy z pierwszego miejsca i bez żadnej porażki. Na dziś, z grupy C wychodzą Lwy z Politechniki Gdańskiej. Pozostaje pytanie, z którego miejsca? O tym, dowiemy się już w najbliższy piątek!

Grupa D, walka do samego końca!

Ostatnie spotkanie w grupie D będzie należeć do Inżynierów z PWRWilków z UW. I jak Inżynierowie mogą na spokojnie podchodzić do tego meczu, ponieważ mają już gwarancje awansu, tak Wilki grają o wszystko. 
Dla ekipy z Warszawy wystarczy „urwanie” jednej mapy w spotkaniu, aby dzięki bilansowi zwycięskich rund do przegranych, awansować do play-off. Porażka do zera, oznacza bardzo głęboki proces weryfikacji, który będzie się opierał na bilansie zgonów i zabójstw lub oddanych i zniszczonych wież.

Wszystkie mecze są streamowane i komentowane w czwartki i piątki od godziny 18:00 na kanale www.twitch.tv/ligaakademicka.
Wyjątkowo, w najbliższy czwartek gramy od 18:30.
Wszystkie informacje ligowe znajdują się na oficjalnej stronie Ligi - www.ligaakademicka.pl oraz na oficjalnym profilu na FB - www.fb.com/ligaakademicka

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!