Kontrolery do gier

Nowa jakość ścigania - na PC, PS5 i XSX

przeczytasz w 2 min.

Kierownica Logitech G923 pozwoli ci jeszcze pełniej przeżywać każdy wirtualny wyścig. Zrobi to dzięki technologii TrueForce i kompatybilności z konsolami nowej generacji.

Nowa generacja nadciąga. Logitech G923 to kierownica do PS5 i Xbox Series X…, no i do peceta

Kierownica będzie dostępna w dwóch wersjach. W obu zadziała na pecetach, ale jedna z nich dodatkowo będzie kompatybilna z konsolami Xbox Series X i Xbox One, a druga – z PlayStation 5 i PlayStation 4. Cena w obu przypadkach jest taka sama – Logitech G923 kosztuje 1799 złotych. A właściwie będzie kosztować, gdy tylko trafi do sklepów, a stanie się to przed końcem tego miesiąca. 

Logitech G923 kierownica

Czy warto będzie tyle na nią wydać? Nie zdziwi cię pewnie informacja, że producent ze Szwajcarii przekonuje, że zdecydowanie tak. Spójrzmy więc może lepiej na to, jakich argumentów używa. Pierwszy i najważniejszy z nich jest taki, że… 

Logitech G923 to kierownica z TrueForce – co daje ta technologia?

Z opisu można wywnioskować, że TrueForce to prawdziwy „game-changer”, jeszcze bardziej zwiększający realistyczność wrażeń podczas wirtualnego ścigania się. Jest to konkretnie nowy system sprzężenia zwrotnego, bazujący na danych pobieranych bezpośrednio z silnika fizyki i audio w grze. Poczujesz wszystko, co dzieje się na ekranie, a szybką reakcję zapewni przetwarzanie danych nawet do 4000 razy na sekundę. 

Lando Norris, na co dzień ścigający się w Formule 1, ale po godzinach lubiący też spędzić trochę czasu przy grach wideo, miał już okazję przetestować G923. Wygląda na to, że mu się podobało… 

Wspaniała kierownica wyścigowa z siłowym sprzężeniem zwrotnym może zadecydować o tym czy ukończysz wyścig na pierwszej pozycji, lub nie ukończysz go wcale. Logitech G923 z TRUEFORCE zapewnia kierowcom autentycznych doświadczeń za kierownicą i symuluje szczegóły, które czujemy jako kierowcy wyścigowi. Czuję, kiedy tył samochodu traci przyczepność i mogę wpaść w poślizg, co daje mi szansę na szybką korektę i wyprzedzenie konkurentów.

Co jeszcze ma do zaoferowania kierownica Logitech G923? Spójrzmy…

Zacznijmy od tego, że na zestaw składają się: wykonana z metalu i pokryta skórą kierownica oraz pedały. Dzięki progresywnej sprężynie hamulec jest bardziej czuły, a programowalne sprzęgło daje szansę na szybszy i czystszy start. Większą kontrolę nad samochodem zapewniają też kolorowe światła LED wskazujące zakres obrotów, elementy sterujące na kierownicy oraz 24-punktowe pokrętło do regulacji najważniejszych parametrów pojazdu.

Źródło: Logitech

Czytaj dalej o sprzęcie dla graczy: 

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rudinxon
  3
  Ile? To juz lepiej za te pieniądze kupić T300RS GT
  • avatar
   MarK1989PL
   2
   Ble, ble przepisany marketingowy bełkot. To dalej (skądinąd bardzo dobre) G25 od niemal 15 lat sprzedawane pod innymi nazwami z absurdalną ceną dobijającą do niemal 2000 zł. Wedle oficjalnych danych zmienili sprężynkę, wyjęli gumkę spod hamulca bodaj i napisali soft, który dodaje drgania od dźwięku - bo przecież z mechanizmu zębatego więcej wyciągnąć się już po prostu nie da, więc dodają fikcyjne urozmaicenie, które nijak ma się do przekazywania większej ilości danych z drogi. Czekam na przycisk puszczania bąka przez kierowcę i te niesamowite odczucia na kółku!
   • avatar
    k0zik
    1
    Warto wymienić G29 na tą nową?
    • avatar
     Marek2704
     1
     Microsoft Flight Simulator za kilka dni, a ci kierownicę wypuszczają...
     • avatar
      michael85
      1
      Doceniam że zrobili reklamę z Alonso ale jak wpsomnieli przedmówcy lepiej chyba T300RS GT, czy logitech dalej jedzie na tych zębatkach?