Telewizory

Podświetlana klawiatura z touchpadem Logitech K830 do Smart TV

przeczytasz w 1 min.

Dla miłośników nocnych seansów.

Logitech K830 klawiatura

Firma Logitech co jakiś czas wypuszcza na rynek kolejne klawiatury przeznaczone do zastosowania w kinach domowych, a konkretnie do sterowania telewizorami. Najnowszy model – K830 – wprowadza funkcję, którą wszyscy miłośnicy nocnych seansów powinni przywitać z otwartymi ramionami. Tak, podświetlane klawisze.

Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 to klawiatura stworzona z myślą o sterowaniu Smart TV. Nie powinny dziwić więc przypisane klawiszom funkcje multimedialne usprawniające przejęcie kontroli nad telewizorem. Aby jednocześnie zlikwidować konieczność podłączenia dodatkowej myszki – producent wyposażył urządzenie w panel dotykowy, działający na takiej samej zasadzie co te znane z laptopów.

Najważniejszą nowością w Logitech K830 jest podświetlenie. Urządzenie zostało wyposażone w czujnik, dzięki któremu klawisze są rozjaśniane lub przyciemniane w zależności od natężenia światła w pomieszczeniu. To plus automatyczne wyłączanie się podświetlenia po 5 sekundach bezczynności sprawić ma, że jedno naładowanie wewnętrznego akumulatora zagwarantować ma długi czas pracy. Klawiatura Logitech K830 jest, rzecz jasna, bezprzewodowa, a jej zasięg wynosić ma do 10 metrów. 

A tak klawiatura wygląda:

Europejska premiera klawiatury Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 planowana jest jeszcze na ten miesiąc. Sugerowana cena detaliczna wynosi 439 złotych.

Źródło: Logitech

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pepsi000
  7
  Coś wspaniałego :) po prostu WOW, ale cena to LOL...
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Fajne to je.
   • avatar
    1
    Według mnie jedna z najładniejszych klawiatur jakie ostatnio wyszły. Ale zobaczymy jak się będzie sprawować.
    • avatar
     krynka
     1
     Nie mogło by to być choć o połowę tańsze?
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Kupił bym to bo mój pilot przy Smart TV mnie irytuje... I wpisanie czegoś na YT to masakra... Ale 400zł? Nie dzięki, postoje :) Za 100-120zł to jeszcze... Dali by mniej bajerów a praktyczniejszą cenę.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       cena z DUPY x.x
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        cena z DUPY x.x
        • avatar
         Franz
         0
         Tak powinny wyglądać wszystkie klawiatury - bez beznadziejnego połysku na tworzywie między klawiszami, który wygląda dobrze tylko zaraz po wyjęciu z pudełka i nawet czysczony specjalną szmatką sybko się rysuje.
         Można jednak dać matowe tworzywo, zamiast wciskania klientom, że błyszczące jest fajne.
         • avatar
          Kropeczka
          0
          cena za dwie ;)
          Przy tej cenie - sorry pas