Gry

Mafia II znów opóźniona

przeczytasz w 1 min.

Firma Take-Two ujawniła swoje plany wydawnicze na drugą połowę 2010 roku. Wśród wymienionych tytułów znalazła się wielce oczekiwana Mafia II. Oznacza to ni mniej ni więcej  kolejne przesunięcie  jej premiery.

Podczas dzisiejszego zebrania inwestorów Take-Two pojawiły się dość sensacyjne informacje dotyczące planów wydawniczych tej firmy na czwarty kwartał fiskalny 2010 roku. I tak na okres od 1 sierpnia do 31 października przewidziano premiery kilku świetnie zapowiadających się tytułów tj. L.A. Noire, Max Payne 3 i Sid Meier’s Civilization 5. Z niewiadomych dotąd przyczyn na tej liście znalazła się także mocno już opóźniona Mafia II, której debiut  nastąpić miał w pierwszej połowie 2010 roku. Wszystko wskazuje jednak na to, że tytuł ten zalicza kolejną obsuwę.

Co gorsze, firma Take-Two podała enigmatycznie, że jedna z wyżej wymienionych gier może zaliczyć poślizg i ukaże się dopiero w następnym roku fiskalnym. Miejmy nadzieje, że tym razem nie chodzi o drugą odsłonę Mafii.

Źródło: VG247.com

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Gra widmo, robią, robią i końca nie widać. Jak wyjdzie to do tego będzie zabugowana i super zoptymalizowana (podobnie jak GTA IV). Szkoda się na takie coś napalać :)
  • avatar
   Menel77
   0
   Poślizg zaliczy CIV5 a co do Mafii mnie to troszkę wręcz cieszy bo i tak mam teraz w co grać Bioshock2, Bad Company2, Silent Hunter5 i zaraz jeszcze C&C 4 wiec mały poślizg Mafii mi nie przeszkadza x)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Dokładnie. Lepiej jak to wszystko zacznie wychodzić z jakimiś przerwami a nie wszystko na raz. Tak jak to miało miejsce już kilka razy.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Dajcie mi tą grę !!!!
     Zaraz się potne przez te obsuwy ... a GTA4 to gniot nad gnioty ! ! !
     • avatar
      Player1
      0
      Rozjedzie, nie rozjedzie, pożyjemy, zobaczymy. Jak wyjdzie i okaże się rewelacją to będę piać z zachwytu a na dzień dzisiejszy to można mieć co najwyżej wygórowane oczekiwania. Ale obyś Z-i-Z miał rację, to by oznaczało bardzo ciekawą jesień/zimę 2010.
      • avatar
       assistant
       0
       Pierwotnie Mafia 2 miała być na jesieni 2008r ...przesadzają już. Oni tworzą tę grę czy to jakieś rendery a nie screeny ..?