Gry na konsole

Marcowe Games with Gold wygląda naprawdę dobrze

przeczytasz w 1 min.

Microsoft się postarał. W marcu Games with Gold usatysfakcjonować powinno zarówno właścicieli Xbox 360 jak i Xbox One.

Games with Gold marzec

Microsoft przedstawił ofertę Games with Gold na marzec. Wydaje się, że tym razem producent zbierać będzie jedynie pozytywne komentarze pod swoim adresem.

Dlaczego? Zazwyczaj bywa tak, że na nowszej konsoli udostępniane są abonentom programu tytuły nie tylko mniej znane, ale i zdecydowanie mniejsze. Tym razem postarano się w tym aspekcie o sprawiedliwą ofertę i zarówno na Xbox 360 jak i Xbox One pojawią się bardzo ciekawe propozycje.

Właściciele starszej konsoli liczyć mogą na Supreme Commander 2 oraz szaloną strzelankę Borderlands, której nie trzeba chyba przedstawiać. Podobnie zresztą jak Lords of the Fallen, które będzie można pobrać już na Xbox One, w towarzystwie Sherlock Holmes: Crimes and Punishment.

Marcowe nowości Games With Gold Xbox 360:

 • 1-15 marca: Supreme Commander 2
 • 16-31 marca: Borderlands

Marcowe nowości Games With Gold Xbox One:

 • 1-31 marca: Sherlock Holmes: Crimes and Punishment
 • 16 marca - 15 kwietnia: Lords of the Fallen


Źródło: Xbox

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jakub_c12
  -1
  Ale my gramy w 1080p60 i mmamy darmowe multi nie to co Wy konsolowcy - 900p30 już w pierwszym roku po premierze mieliście. Pomyślcie co będzie za 3 lata - 480p30?
  • avatar
   pycipro
   -6
   Widzicie blachy my mamy tani sprzęt i darmowe gry najwyższej jakości a wy bulicie co miesiąc na nowe karty graficzne bo mocy brakuje i do tego rachunki za prąd kosmiczne uhahaha