Kontrolery do gier

Mass Effect 3 będzie sterowany Kinectem!

przeczytasz w 1 min.

Kinect jest podobno najlepiej sprzedającym się gadżetem, ale z drugiej strony nie wiadomo do końca kto go kupuje, bo na pewno nie "hardkorowi" gracze.

Kinect jest podobno najlepiej sprzedającym się gadżetem, ale z drugiej strony nie wiadomo do końca kto go kupuje, bo na pewno nie "hardkorowi" gracze.

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, iż kontroler w chwili obecnej doczekał się jedynie garści dość infantylnych gier, których docelową grupą są przeważnie najmłodsi. Symbolicznie i w niezbyt pasjonujący sposób możemy uprawiać sporty czy głaskać zwierzęta.

Wszystko to może się jednak zmienić już niebawem. I to jak! Gra Mass Effect, obok Assassin's Creed najmocniejsza z nowych marek w świecie gier komputerowych już pod koniec roku doczeka się swojej trzeciej części, a wraz z nią między innymi obsługi kontrolera Kinect!

Tak przynajmniej twierdzą dociekliwi gracze z forum BioWare, którzy przyłapali Electronic Arts na błędzie. Firma na krótko dodała do swojego sklepu internetowego Mass Effect 3 szybko usuwając pomyłkę. Gracze byli szybsi, wykonali kopię, a poza doznaniami czysto estetycznymi na okładce znaleźli napis sugerujący, że gra współpracuje z kontrolerem Kinect.

Teraz pozostaje mieć nadzieję, że faktycznie będziemy mogli biegać komandorem Shepardem i zabijać setki nieprzychylnych obcych machając po pokoju rękami, a nie wykorzystywać kontroler na przykład do wyboru opcji dialogowych. Miejmy nadzieję, że targi E3 nieco rozjaśnią sprawę!.

Źródło: Forum BioWare

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  jesli nie da sie sterowac padem alternatywnie, jak w kilku nowych tytulach to bedzie porazka. nie mam nic przeciwko kinectowi i casualowi dopoki istnieje obok a nie zamiast hardkoru...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   "Teraz pozostaje mieć nadzieję, że faktycznie będziemy mogli biegać komandorem Shepardem i zabijać setki nieprzychylnych obcych machając po pokoju rękami, a nie wykorzystywać kontroler"

   dopóki nie czepiają się PC'tów to niech się konsolowcy choćby podwieszają na sznurkach, martwi mnie tylko, że jeszcze bardziej spłycą rozgrywkę, żeby się nadawała pod nową zabawkę
   • avatar
    renholder1987
    0
    Żal...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Widzę, że ci, którzy krytykują nie grali w Killzone 3 na PS Move :) Rozrywka przednia, lepsza niż na padzie, znacznie lepsza :)

     No cóż, widzę że trzeba sobie będzie kupić dwie wersje ME3 jedną na PC (dla zasady) i na X360 :)
     • avatar
      Artik
      0
      Pad to zło konieczne, dobre do bijatyk, wyścigów, gier sportowych, czy gier dla dzieci. Nic nie zastąpi dobrej klawiatury oraz zaawansowanej myszki. Kinect-ów i innych pierdół tez to dotyczy. Ja osobiście nie potrafię grać np. w Killzone 2,3 padem. Dlatego jednak wole PC, a na konsoli gram w tytuły których niestety nie ma na blaszaka.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Myszka + Klawiatura to jest to. Kinecta i pady mam gdzieś :)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Mam coraz większe obawy co do tej gry. Boże, żeby jej nie sknocili.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Kinect pewnie będzie potrzebny przy okazji homoseksualnego 'romansu' który już zapowiedzieli twórcy...BioWare robi się coraz bardziej żałosne.

         http://gamebanshee.com/news/102913-mass-effect-3-to-feature-same-sex-romances-for-males.html
         • avatar
          SoundsGreat
          0
          Gra ma wyjść w nastepnym roku, pisaliście sami o tym :P