Gry na konsole

Microsoft będzie chwalił się grami na Xbox Series X. Znamy datę Xbox Games Showcase

przeczytasz w 1 min.

Na temat Xbox Series X i PS5 wiemy już bardzo dużo. Inaczej wygląda sytuacja z grami, które są z myślą o nowych konsolach przygotowywane, ale wkrótce powinno się to zmienić.

Wiemy, kiedy zobaczymy gry na Xbox Series X

Przynajmniej w przypadku Xbox Series X. Microsoft ujawnił bowiem datę Xbox Games Showcase, czyli prezentacji, na której zobaczymy gry zmierzające na nową konsolę tego producenta. Można będzie śledzić ją online, zainteresowani powinni zarezerwować sobie czas 23 lipca, od godziny 18:00 naszego czasu. Powinna zaciekawić również graczy, którzy nie zamierzają póki co porzucać Xbox One. Microsoft nie ukrywa, że przez pewien czas chce dostarczać nowe gry na obydwie generacje.

Xbox Games Showcase - czego się spodziewać?

Niektórzy zapewne pamiętają, że gry na Xbox Series X były prezentowane w maju. Wtedy pokazano jednak tytuły rozwijane przez zewnętrznych producentów. Teraz mamy natomiast mamy oglądać tytuły opracowywane przez ekipy zrzeszone w Xbox Game Studios, a więc te, które powinny być mocniej utożsamiane z nowych Xboxem.

Microsoft nie odkrył kart. Powinno być jednak ciekawie, bo Xbox Game Studios to między innymi 343 Industries, inXile Entertainment, Ninja Theory, Obsidian Entertainment czy Turn 10 Studios, a więc naprawdę spora dawka talentu. Pewniakiem wydaje się pokaz Halo Infinite, mile widziane byłoby również Senua’s Saga: Hellblade II, które zaimponowało pierwszym zwiastunem.

Źródło: Xbox

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  2
  No ciekawe co pokażą, chętnie zobacze jak ten hellblade 2 bedzie wygladal bo jedynka była fajna.
  • avatar
   szymcio30
   -1
   Zwiastun to można sobie wsadzić...sami wiecie gdzie;) Na razie o grach na nowe konsole nie wiemy nic. Wszystko co pokazali to kilkuminutowe zwiastuny i urywki niby gameplayu z gry. Nie zdziwiłbym się gdyby na pokazie były specjalnie podrasowane wersje dem bo tak robią niestety wszyscy.