• benchmark.pl
 • Gry
 • Mirosław Hermaszewski o powrocie w kosmos w Call of Duty: Infinite Warfare
Gry

Mirosław Hermaszewski o powrocie w kosmos w Call of Duty: Infinite Warfare

przeczytasz w 1 min.

Firma Activision zaprosiła do współpracy nad polską wersją CoD: Infinite Warfare pierwszego Polaka w kosmosie. Posłuchaj, jak komentuje tę przygodę.

Gra Call of Duty: Infinite Warfare otrzymała polski dubbing – jako pierwsza odsłona tej serii. Wypadł całkiem nieźle. Najciekawsze jest jednak to, że oprócz aktorów w sesji nagraniowej udział wziął pierwszy Polak w kosmosie, czyli Mirosław Hermaszewski. Sprawdźcie, co miał do powiedzenia na temat tego projektu. ...A do powiedzenia miał niemało.

Osoby, takie jak Mirosław Hermaszewski, o wszystkim potrafią opowiadać ciekawie. A gdy temat jest interesujący, to już w ogóle wychodzi świetnie. Nie inaczej jest tym razem – pierwszy Polak w kosmosie bardzo ciekawie opowiada o tym, jaką przygodą było powrócenie do niego, tym razem w wydaniu wirtualnym.

„Pierwszy Polak w kosmosie, Mirosław Hermaszewski, użycza gościnnie głosu w Call of Duty: Infinite Warfare. To wyjątkowy dodatek do sławnej obsady aktorskiej, nadający grze zupełnie nowego wymiaru” – mówi firma Activision, która była pomysłodawcą pełnego spolszczenia nowej odsłony serii. Tymczasem oddajmy głos samemu zainteresowanemu:

Gra Call of Duty: Infinite Warfare jest już dostępna na PC, PlayStation 4Xbox One. Czy nowa odsłona jest udana? Koniecznie sprawdźcie naszą recenzję, aby uzyskać odpowiedź.

Źródło: Activision

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marek2704
  6
  We wrześniu gen. Hermaszewski obchodził 75. urodziny. Nawet te skromne trzy minutki z nim to ciekawie spędzone 3 minutki. :)

  P.S.
  Może trzeba by mu pokazać Star Citizena? :)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Swoja droga, ciekawe czy Miro pyka w te gierki?
   • avatar
    rahl_r
    1
    O powrocie "do" kosmosu ??
    Chyba "w" kosmos. Aż boli czytać.
    • avatar
     drcocaina
     -4
     O ile seria traci na wartości z edycji na edycję to zapraszanie takich OSOBISTOŚCI za "$" do reklamy w celu ratowania serii powinno być karane z paragrafu. COD poległ jak już wielu na tym rynku poległo (RYNEK GIER).
     • avatar
      rasiaknorris1
      -8
      Stary dziad i narcyz