Gry

Można już sprawdzać Prey w wersji trial

z dnia 18-08-2017
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Twórcy cały czas szukają sposobu na przyciągniecie nowych graczy i zachęcenie ich do zakupu. Przez godzinę można bawić się przy Prey za darmo.

Prey zebrał całkiem dobre recenzje, ale można odnieść wrażenie, że nie przełożyły się one na wysoką sprzedaż gry. Twórcy cały czas szukają sposobu na przyciągniecie nowych graczy i zachęcenie ich do zakupu.

Już jakiś czas temu na PlayStation 4 i Xbox One udostępniona została wersja demo. Teraz zmieniła się ona w trial, dzięki czemu osiągnięte postępy oraz zdobyte trofea zostaną zapisane i będzie można je przenieść do pełnej wersji gry - po ewentualnym zakupie.

Co bardzo istotne, trial dostępny jest nie tylko na konsolach (tak było z wersją demo), ale również na PC. Możliwa jest zabawa przez godzinę. Chyba wystarczająco na to, aby wyrobić sobie zdanie na temat rozgrywki.

„W Prey budzisz się na pokładzie Talosa I, stacji kosmicznej orbitującej w 2032 roku wokół Księżyca. Jesteś kluczowym obiektem doświadczalnym w eksperymencie, który na zawsze ma odmienić oblicze ludzkości. Sprawy jednak potoczyły się bardzo źle – stacja została opanowana przez wrogo nastawionych obcych, ty zaś zmieniasz się w ściganą ofiarę. Musisz zapoznać się z mrocznymi tajemnicami Talosa I oraz własnej przeszłości, a jednocześnie przetrwać, wykorzystując znalezione na stacji narzędzia, własny spryt, broń i umiejętności parapsychiczne.”


Źródło: bethesda

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Trial (demo) tyle czasu po premierze xDDD

  Nowoczesnych, żałosnych praktyk ciąg dalszy, kiedyś dema były czymś normalnym ;)
  Zaloguj się
 • avatar
  Dawno temu już ludzie grali w triala od CPY
 • avatar
  Ktoś w tą zajefajną grę jeszcze nie grał? Hehe ja 2 dni po premierze już byłem smutny że przeszedłem
 • avatar
  "juz"...
 • avatar
  Nie zagram, nie pobiorę pomimo łącza 400Mb/s, widziałem grę w speed run, takie bugi i łatwe przejście gry sprawiło że straciłem ochotę, to nie jest podobne do starej wersji Prey na której się wychowałem.
  Zaloguj się