Wydarzenia

MSI MOA 2012 „Steel World” Runda 1: kwalifikacje europejskie rozpoczęły się wczoraj

przeczytasz w 2 min.

Zaczyna się walka o Europę!

Zaledwie tydzień temu końca dobiegła pierwsza, amerykańska runda dorocznych kwalifikacji do MOA 2012 (Master Overclocking Arena) organizowanych przez MSI – producenta płyt głównych i kart graficznych. W zawodach udział wzięli specjaliści od podkręcania z 8 krajów obu Ameryk.

Nagroda główna powędrowała do reprezentującego Stany Zjednoczone Splave, kolejne miejsca zajęli zawodnicy z Brazylii – Rbuass i gnidaol.

MSI MOA 2012 Steel World

Mają oni zagwarantowany udział w Wielkim Finale. MSI daje im też wolną rękę w skompletowaniu swojej drużyny na Wielki Finał, w którym walczyć będą o tytuł mistrza MSI Master Overclocking Arena. Więcej informacji o tej imprezie znajdziecie na stronie internetowej MOA 2012 AM Qualifier.

Lista zwycięzców amerykańskich kwalifikacji MOA 2012 znajdziecie poniżej, obok również nagrody jakie przypadły finalistom.
 

 1. U.S.A         Splave        Bilet na Wielki Finał MOA 2012 na Tajwanie
 2. Brazylia     Rbuass      Bilet na Wielki Finał MOA 2012 na Tajwanie
 3. Brazylia     gnidaol       Bilet na Wielki Finał MOA 2012 na Tajwanie
 4. Kanada     FtW              Płyta główna MSI Z77A-GD80
 5. U.S.A         [GF]Duke    Płyta główna MSI Z77A-GD65

Kwalifikacje amerykańskie do MOA 2012 mamy już za sobą, ale nie oznacza to końca emocji. Wczoraj rozpoczęły się bowiem zawody europejskie. Zmagania najlepszych overclockerów z tej części świata potrwają do 14 czerwca.

Uczestnicy mogą zarejestrować każdy model płyty głównej i karty graficznej z logo MSI. Jedynym ograniczeniem jest możliwość używania wyłącznie jednego CPU i GPU. Do turniejowych benchmarków należą: 3DMark11, 3DMark03 i SuperPI 32M.

MSI MOA 2012 Steel World

Po pierwszej rundzie eliminacyjnej, która odbędzie się 7 czerwca, w grze zostanie już tylko 15 najlepszych zawodników. To oni staną w szranki podczas Wielkiego Finału na Tajwanie. Rękawica została rzucona. Kto podejmie wyzwanie MOA 2012?

Nagrody dla zwycięzców MOA 2012 EU Qualifier to przede wszystkim Bilet na Wielki Finał MOA 2012 na Tajwanie. Bilety dostanie pięciu zawodników z czołówki. Osoby, które zakończą rywalizację na miejscu szósty i siódmym zostaną natomiast nagrodzeni odpowiednio płytą główną MSI Z77A-GD80 i MSI Z77A-GD65. Więcej informacji o europejskich kwalifikacjach MOA znajdziecie tutaj.
 

Więcej o MSI:

Źródło: inf. prasowa

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  a polaków nie ma :(

  poza tym wkradł się błąd :D

  "w grze zostanie zostaje już tylko 15 najlepszych zawodników"
  • avatar
   LandStalker1
   2
   Kwalifikacje amerykańskie do MOA 2012 mamy już za sobą, ale nie oznacza to końca emocji. Wczoraj rozpoczęły się bowiem zawody europejskie. Zmagania najlepszych overclockerów z tej części świata potrwają do 14 czerwca. Jak wy to czytacie !!! Polska nie jest w Ameryce
   • avatar
    kruk200
    -1
    nikogo z polski bo nikogo nie stać na taki sprzęt do extremalnego oc i płacić z własnej kieszeni przeciesz to sam procek z 4000-5000zł! a gdzie reszta do bicia rekordów...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     "kwalifikacje europejskie rozpoczęły się wczoraj" myślicie, że wyniki robi się od tak, od razu?
     • avatar
      c0lin.
      0
      "Osoby, które zakończą rywalizację na miejscu szósty i siódmym zostaną natomiast nagrodzeni odpowiednio płytą główną MSI Z77A-GD80 i MSI Z77A-GD65."

      Literkę "m" Wam zjadło przy "szósty" :)