Internet

Poważna awaria Twittera. Użytkownicy masowo raportują problemy

przeczytasz w 1 min.

To nie jest dobry dzień dla Twittera. Popularny serwis społecznościowy boryka się z poważną awarią, która uniemożliwia korzystanie z usługi – problemy raportuje coraz więcej użytkowników.

Twitter nic nie ładuje – poważna awaria serwisu

Krótko przed godziną 14:00 internauci zaczęli masowo raportować problemy z działaniem serwisu – użytkownicy mają problem z zalogowaniem się do serwisu, a także przeglądaniem profili innych użytkowników. Mówiąc wprost – Twitter nic nie ładuje

Twitter - zgłoszenia awarii

Serwis DownDetector pokazuje, że liczba zgłoszeń awarii rośnie praktycznie z minuty na minutę – po godzinie 14:00 było ich około 30 000, ale o 14:30 było było to już prawie 55 000. Wiele na to wskazuje, że awaria jest globalna i dotyczy zarówno komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych.

Niestety na ten moment nie wiadomo czym są spowodowane problemy i kiedy uda się je rozwiązać. Administracja serwisu nie podaje żadnych szczegółów dotyczących awarii.

Warto dodać, że niedawno Twitter miał zostać wykupiony przez Elona Muska. Transakcja ta ostatecznie nie doszłą do skutku - powodem wycofania się miał być fakt, iż zarząd firmy zataja rzeczywistą liczbę spamowych kont, nie przedstawiając wystarczających dowodów na odparcie zarzutów.

Źródło: DownDetector

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Witalis
  6
  Jak żyć !!!! Dramat !!! :-)
  • avatar
   oreonoreon
   2
   Takie newsy szybko tracą na aktualności. Już działa.