Gry

Konsola Nvidia Shield 2 już w produkcji

przeczytasz w 1 min.

Nowa konsola ma być napędzana przez, jakżeby inaczej, układ Tegra 5 "Logan".

Nvidia Shield 2 zapowiedź

Jakiś czas temu Nvidia postanowiła zainteresować się rynkiem mobilnych konsol do gier. Trudno jednak mówić o tym, by jej propozycja - Nvidia Shield okazała się jakąkolwiek rewolucją, a gracze tłumnie wybierali się po nią do sklepów. Pomimo tego producent nie zamierza rezygnować ze swoich pomysłów.

Jen-Hsun Huang, CEO firmy Nvidia, w jednym z ostatnich wywiadów poświecił kilka słów właśnie konsoli Shield. Szybko okazało się jednak, że nie mówi on o tej, która debiutowała kilka tygodni temu, ale o jej następczyni. Tak, już teraz potwierdzone zostały prace nad Nvidia Shield 2.

Szczegółów dotyczących specyfikacji wielu nie poznaliśmy, ale najprawdopodobniej będziemy mieli tutaj do czynienia z ewolucją, a nie rewolucją. Producent wymieni jedynie kilka elementów, chociaż zanosi się na zmiany dotyczące również tego najważniejszego- procesora. Nowa konsola ma być bowiem napędzana przez, jakżeby inaczej, układ Tegra 5 "Logan".

Prezentacji Nvidia Shield 2 spodziewać powinniśmy się już w pierwszym kwartale przyszłego roku. Pozostaje mieć nadzieję, że producent zadba nie tylko o dobrą specyfikację, ale również o szeroką dostępność swojego produktu. Obecnie jest z tym bowiem spory kłopot.

Źródło: nextpowerup

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rak474
  15
  To ktoś w ogóle kupił tą konsolkę?
  • avatar
   Konto usunięte
   9
   ledwo wyszła 1 a już 2 robią ?????
   • avatar
    rak474
    9
    To ktoś w ogóle kupił tą konsolkę?
    • avatar
     XaRaDaS
     1
     Coś się tytuł nie zgadza :D "w produkcji" a potem jest napisane, że są to prace, więc jaka produkcja ?
     • avatar
      StartX_pl
      0
      Mi z tą konsolą jednak coś nie gra. Tegra to ARM, a gry z pc to x86, więc to żadna konsola, która pokaże moc GF8800 albo PS3 na małym ekranie tylko jakiś zdalny ekran do PC, w którym musi być konkretna grafika, oczywiście NV.
      • avatar
       Konto usunięte
       -2
       co to za gówno...
       • avatar
        irondick
        -3
        Eeee, że co "ze swoich typu pomysłów"?