Gry

Alien: Isolation to od teraz Obcy: Izolacja

przeczytasz w 1 min.

Kto został polskim wydawcą gry?

Obcy: Izolacja gra

Tytuł Alien: Isolation możemy już skreślić. Produkcja Creative Assembly pojawi się na naszym rynku jako Obcy: Izolacja i od tej pory to właśnie tak gra będzie już określana. Czy dowiedzieliśmy się czegoś jeszcze?

Chyba najważniejszą informacją będzie to, kto został polskim wydawcą gry. Za dystrybucję gry na terenie naszego kraju odpowiedzialna będzie firma Cenega, która prócz podania oficjalnego tytułu potwierdziła również datę premiery gry.

Obcy: Izolacja zadebiutuje 7 października w wersji na PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3. Gra dostępna będzie w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

O tym, czego będzie można się po tej produkcji spodziewać zapewne już słyszeliście, ale na wszelki wypadek rodzimy wydawca postanowił jeszcze raz o tym przypomnieć.

"Obcy: Izolacja to survival horror z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, utrzymujący napięcie i uczucie strachu jakie towarzyszyło nam w filmie Ridleya Scotta w 1979 roku. Gracze znajdą się w miejscu przesiąkniętym strachem, z nieodłącznym uczuciem zagrożenia życia, w którym bezlitosny i nieprzewidywalny Ksenomorf dopada swoje ofiary wyłaniając się z cienia. Praktycznie bezbronni i zupełnie nieprzygotowani gracze będą zmuszeni do szukania niezbędnych do przeżycia przedmiotów, improwizowania i myślenia nie tylko o ukończeniu samej misji, ale głównie o tym jak pozostać przy życiu."

Źródło: cenega, videogamer

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  15
  To prawie jak pewien elektryk, który kładł u mnie kable... też zachowywał się jak obcy, wisiał pod sufitem i kładł izolację :)
  • avatar
   logimen
   5
   Bardzo cenny news. Gdyby nie on to nie wiem czy znalazl bym gre w sklepie. Naprawde.
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    Tłumacz tytułu wpadł w szklaną pułapkę.
    • avatar
     Vyzygota
     -1
     Dlaczego upieramy się jak Czesi aby tłumaczyć wszystko??? Why??? Why????
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Nic tylko czekać.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Bardzo mi się podoba, aczkolwiek jak człowiek nie ma chociażby klucza pod ręką... to się wkurza - nie lubię takiej sztucznej bezradności. No ale pewnie to dlatego że główna bohaterka to baba, a one nie były by sobie w stanie zorganizować konserwy bez pomocy faceta w tych warunkach.

       Twórcy mogli by dać jakaś nikłą szanse graczowi dając mu do reki gaz-rurkę, klucz francuski, łom, młotek albo gaśnice śniegową... ograniczając jego użycie do blokowania ciosów zanim Alien nie zmiażdżyłby tego swoimi szczękami. Taki 2 krotny Safe Your Ass. I palnik z jedynki do odstraszania w krytycznych momentach, z bardzo znikomą ilością paliwa:P

       No a poza tym przydałoby się sporo takiego kombinowania jak z Half-life - ile tam trzeba było przełączać dźwigni, przenosić skrzynek, odblokowywać zębatek, rur z cieczami eh... mózg by się czymś wtedy zajął i człowiek parł by naprzód mimo krążącego niebezpieczeństwa.
       • avatar
        Anonim20
        0
        O bym jakość gry nie była taka sama jak w Total War Rome 2 ;]
        Jak dotychczas wszystkie gry tego studia w dniu premiery to płatne bety ;)
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Nius jak ta lala