Gry komputerowe

Dwie dobre gry za darmo na Epic Games Store

przeczytasz w 1 min.

Chętni na poszerzenie swojej kolekcji gier bez wydawani pieniędzy? Epic Games Store cały czas w tej kwestii nie zawodzi.

Obcy: Izolacja i Hand of Fate 2 za darmo na Epic Games Store

W zeszłym tygodniu na Epic Games Store udostępniono aż trzy darmowe gry. Tym razem oferta też jest pokaźniejsza niż standardowo, bo można przypisać do swojego konta dwie darmowe gry. Co istotne, w parze z ilością idzie jakość.

Postawiono na Obcy: Izolacja przygotowane przez Creative Assembly i Hand of Fate 2 od Defiant Development. Pierwszy tytuł nie wymaga bliższego przedstawiania i rekomendacji, to jedna z najlepszych gier z Obcym w roli głównego oponenta. Średnia ocen z recenzji sięgnęła tu 81%. Hand of Fate 2 jest mniej rozpoznawalne, ale też warte uwagi. Mamy tu do czynienia z połączeniem karcianki i RPG. Co ważne, udanym, bo średnia ocen z recenzji zatrzymała się na 80%.

Co czeka nas w przyszłym tygodniu?

Obydwie wymienione gry można przypisywać do swojego konta na Epic Games Store do 29 kwietnia do godziny 17:00 polskiego czasu.

Zarządzający sklepem swoim zwyczajem nie robią tajemnicy z tego, jaką darmową grę udostępnią w kolejnym tygodniu. Dzięki temu wiemy, iż można nastawiać się na Idle Champions of the Forgotten Realms, a właściwie na pakiet dodatków (Epic Champions of Renown) do tej gry free to play.

Źródło: epicgames

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kamil112234
  2
  zawsze gdy Epic daje grę za darmo ;D
  https://www.blasty.pl/upload/images/large/2020/08/za-darmo-to-uczciwa-cena_2020-08-10_16-47-09.jpg
  • avatar
   Ciekawski_
   2
   Dzięki za cynk :)
   • avatar
    develoop
    1
    Obcy już był na Epicu za darmo, ale spoko. Mogli by ponownie dać GTA V za darmo bo wtedy się spóźniłem :P
    • avatar
     Dariosex
     -6
     I bardzo dobrze, Mnie naleza sie gry filmy, muzyka a nawet wszystko co istnieje za darmo!!! CAly swiat nalezy do mnie!!!
     • avatar
      fonzie
      0
      Obcy: Izolacja za 0 pesos ?
      Uczciwa cena , biorę :-)