Akcesoria

Oko Playstation uchwycone

przeczytasz w 1 min.

Firma Hama poinformowała o wprowadzeniu na polski rynek uchwytu do kamery PlayStation Eye - Easy-Clip. Produkt z pewnością przypadnie do gustu niejednemu użytkownikowi konsoli.

Zapaleni gracze, którzy korzystają z kamery PlayStation Eye, w celu  zapewnienia sobie najlepszej funkcjonalności umieszczają ją na telewizorze. Niestety, stópka kamery Sony dobrze sprawdza się jedynie na płaskich i szerokich powierzchniach. Gorzej jest w przypadku cienkich telewizorów LCD, LED czy plazmowych.

W tym celu niemiecka Hama opracowała uchwyt Easy-Clip przeznaczony właśnie do kamery PlayStation Eye. Umożliwia on umocowanie kamery na dowolnym telewizorze, którego szerokość obudowy nie przekracza 10,9 cm. W praktyce będzie więc pasować do wszystkich współczesnych modeli LCD, LED czy telewizorów plazmowych. Uchwyt Easy-Clip nie ogranicza ruchów kamery. Można ją regulować w takim samym zakresie, jak ma to miejsce, gdy ustawimy ją na fabrycznej stópce.

Uchwyt Easy-Clip, dostępny wyłącznie w kolorze czarnym, zostanie wprowadzony na polski rynek w listopadzie br. Sugerowana cena detaliczna będzie wynosiła 49,90 zł.

Źródło: Hama

Polecamy artykuły:  
Test: jeszcze szybsze Core i3 i Core i5
Testy monitorów LCD: 9 modeli Full HD
Niedrogie a wydajne: 5 x GTS450

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  maxflexPL
  0
  wow.... ;)
  • avatar
   hideo
   0
   może Olejniczak patrzy przez PlaySation Eye? XD
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Bawiłem się obydwoma wynalazkami i Kinect mi się bardziej podoba. Gry sportowe są rewelacyjne - polecam bieg przez płotki :)))) Nie trzeba też mieć żadnego wibratora, jak przy PS3 :P
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     nie jednemu - to pisze się łącznie (przynajmniej w tym kontekście)


     będzie więc pasować do wszystkich współczesnych modeli LCD, LED czy telewizorów plazmowych. - brakuje przecinka przed "czy"     Uchwyt Easy-Clip w nie ogranicza ruchów kamery. - "w" w złym miejscu. Nie wiem, czy kamera się rusza. :P Chyba nie. Może lepiej byłoby jakoś to zdanie zastąpić, np. uchwyt w Easy-Clipie pozwala na swobodną regulację położenia kamery w pionie i poziomie.


     Można ją regulować w takim samym zakresie, jak ma to miejsce, gdy ustawimy ją na fabrycznej stópce. - tutaj też coś nie gra. Nie jestem przekonany do interpunkcji. Samo zdanie też nie brzmi najlepiej. Może: MOżna ją regulować w takim samym zakresie, jak gdybyśmy używali fabrycznej stópki.

     • avatar
      Hardcore
      0
      5 dych za kawalek plastiku OMG/WTF !
      • avatar
       suchy262
       0
       Stanowczo za drogo. 20zł to jeszcze by przeszło.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        50zł za kawałek plastiku? bez jaj...