Gry komputerowe

„Partyzanckie” Commandos z dużym dodatkiem

przeczytasz w 1 min.

Back Into Battle to tytuł dużego dodatku do Partisans 1941 – gry, która skutecznie wypełniła czas fanom czekającym na powrót serii Commandos.

Może i nie jest wybitna. Może porównania do kultowych Commandos są przesadzone. Zdecydowanie jednak gra Partisans 1941 potrafi wciągnąć, a spędzonego przy niej czasu miłośnik taktycznych skradanek nie uzna raczej za stracony. Wkrótce będzie okazja, by poświęcić jej jeszcze więcej godzin, bo w drodze jest duże rozszerzenie zatytułowane Back Into Battle

Zobacz oficjalny zwiastun Partisans 1941: Back Into Battle: 

Nadchodzące DLC wprowadzi elementy sandboksowe, oddając nam sporą swobodę w prowadzeniu rozgrywki i zachęcą do ciągłego wracania do zabawy. Back Into Battle to przede wszystkim dwa nowe tryby: 

 • Missions pozwoli nam wybrać własny zespół partyzantów i podjąć się wyzwań w siedmiu nowych lokalizacjach.
 • Heroic Defense z kolei jest nowym trybem obrony przed nacierającymi falami przeciwnika – dla najlepszych. 

Kiedy wrócimy na front?

Premiera dodatku Back Into Battle odbędzie się 29 kwietnia. A dla niewtajemniczonych krótka informacja. Stworzona przez rosyjskie studio Alter Games gra Partisans 1941 przenosi nas na front wschodni II wojny światowej i stawia w roli dowódcy oddziału partyzantów. Pozwala wykazać się zmysłem taktycznym, zarówno podczas bitew, jak i pomiędzy nimi. 

Źródło: Daedalic Entertainment

Czytaj dalej o grach strategicznych: 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ciekawski_
  3
  Wśród Rosjan w 1941 roku nie było murzynów, latynosów ani hindusów?! Gdyby ta gra powstawała na zachodzie, takie coś było by nie do pomyślenia!
  Dobrze, że zachód to nie cały świat, bo przynajmniej można pograć w gry stworzone w oparciu o zdrowy rozsądek :)
  • avatar
   michael85
   0
   Partyzanci - czyli w tym przypadku komunistyczni mordercy.
   • avatar
    Kenjiro
    0
    Czy ktoś grał i może powiedzieć, czy warto kupić dla kampanii/historii? Sama mechanika wydaje się być ok, ale niektórzy zwracają uwagę na błędy, jednakże nie pisząc w szczegółach co to za błędy.