Gry PlayStation 4

Październikowa oferta PlayStation Plus wygląda naprawdę dobrze

przeczytasz w 1 min.

Need for Speed Payback i Vampyr to tytuły, jakie tym razem przygotowano dla abonentów programu PlayStation Plus. Można mówić wiele, ale z pewnością nikt nie stwierdzi, że to anonimowe propozycje.

PlayStation Plus na październik z Need for Speed Payback i Vampyr

Need for Speed Payback nie jest wprawdzie najwyżej ocenianą odsłoną tej popularnej wyścigowej serii, ale potrafi dać sporo radości, oczywiście głównie przy większych prędkościach. To gra z 2017 roku, o jej atutach, ale i mankamentach możecie przeczytać więcej w naszej recenzji.

Zupełnie inne klimaty przynosi Vampyr. To nieco młodsza produkcja (premiera miała miejsce w 2018 roku) przygotowana przez studio Dontnod Entertainment. Fabuła przenosi graczy do Londynu z roku 1918, a gracze wcielając się w dr. Jonathana Reida muszą pomóc mu odnaleźć się w nowej roli - tytułowego wampira. Z jednej strony chce on bowiem nieść pomoc cierpiącym podczas epidemii, a z drugiej jako wampir żywić się krwią. Skutkuje to koniecznością dokonywania trudnych wyborów, a nie brakuje też starć z łowcami wampirów oraz innymi przeciwnikami. Mowa w końcu o grze akcji (z licznymi elementami RPG). Również o Vampyr więcej dowiecie się z naszej recenzji. Uczciwe trzeba bowiem zaznaczyć, że i tu nie można mówić o ideale.

A jeśli wolicie materiały wideo to nie musicie ich szukać. Z okazji zapowiedzi PlayStation Plus na październik na kanale PlayStation Access pojawił się krótki filmik pokazujący fragmenty rozgrywki z obydwu tytułów.

I jak podoba Wam się oferta? Pytanie w głównej mierze kierowane jest naturalnie do abonentów PlayStation Plus. Obydwoma grami będą mogli cieszyć się już od 6 października od godziny 11:00 naszego czasu.

Gdyby ktoś zastanawiał się nad zakupem, PlayStation Plus jest dostępny w trzech wariantach: na miesiąc (za 37 zł), na 3 miesiące (za 100 złotych) i na 12 miesięcy (za 240złotych). Płacący otrzymują nie tylko gry w prezencie, ale też kilka innych korzyści.

Źródło: PlayStation Access

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    bols244
    0
    Dla mnie nic specjalnego, oklepany słaby NFS, który na ea play widnieje bardzo długo, oraz vampyr nie wiem jak inni ale ja tej gry nawet do biblioteki nie dodaje taki gniot