Gry

Oto nad czym pracują teraz twórcy Painkillera

przeczytasz w 1 min.

People Can Fly to jedna z najbardziej pomysłowych ekip wśród polskich producentów gier. Aktualnie nie narzeka na brak projektów do realizacji.

Sześć projektów People Can Fly

Outriders: Worldslayer, czyli duży dodatek do całkiem udanej strzelanki wydanej nieco ponad rok temu, nie jest jedynym projektem, nad którym pracuje obecnie ekipa People Can Fly. Twórcy Painkillera i Bulletstorma, mają na warsztacie aż pięć niezapowiedzianych jeszcze oficjalnie produkcji. 

Z nowego raportu finansowego studia People Can Fly dowiadujemy się, że dwa spośród tych projektów – Victoria oraz Red – znajdują się jeszcze na wczesnym etapie koncepcyjnym. Kolejne trzy są już faktycznie realizowane i – co ciekawe – każdy z nich będzie miał innego wydawcę. 

Bifrost to produkcja w stu procentach autorska, którą nie tylko stworzy, ale i wyda People Can Fly. Nie wiemy, kiedy spodziewać się jej premiery. Wiemy za to, że w 2024 roku zadebiutują dwie inne gry: GeminiDagger. Będą to tytuły wysokobudżetowe: pierwszy zostanie wydany przez Square Enix, drugi – przez Take-Two Interactive. O tym ostatnim wiemy też, że będzie reprezentować gatunek RPG akcji, a budżet deweloperski wyniesie od 40 do 60 milionów euro. 

People Can Fly plany

Rąk do pracy nie brakuje

Aktualnie w szeregach People Can Fly pracuje około 500 osób: w Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Newcastle, Montrealu, Chicago i Nowym Jorku. Rąk do pracy zatem nie brakuje. Tak jak wspomniałem we wstępie, tematem numer jeden w studiu jest obecnie Worldslayer, który rozszerzy Outriders o nową kampanię fabularną, nowe drzewka umiejętności, więcej poziomów trudności i rozbudowany endgame. Na koniec przypomnijmy sobie zwiastun… 

Źródło: People Can Fly

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PeetBoss
  4
  "dodatek do całkiem udanej strzelanki" co WY pijecie? Jaka k...a udana, jak tam wszystko jest "prosto linijne" nie podskoczysz, brak swobody poruszania, postać jest gorsza od drewna. Sama grafika to za mało, w wielu miejscach sama grafika to też drewno. Po za tym ciągle zjeb...e serwery. Grałem jeszcze z miesiąc / dwa temu i z trudnem przeszedłem grę do końca. Gdy sama fabuła nie była jakaś długa, za to rozciągnięta dzięki temu że albo ludzi wywalało, albo ja miałem disconecta, albo bug uniemożliwiał zakończenie gry. Fikołek i chowaj się za murek, w dodatku tylko tam gdzie oni ci to umożliwili - jak wspomniałem DREWNO. Taki dobry potencjał i dodatku miał być jakąś konkurencją dla Warframe, heh już takie teksty na stronach co niektórych mnie bawiły.
  Gra wymaga wielkiego łatania, a każą mi jeszcze dopłacać za dodatek kiedy powinni mi oddać za poprzednie wydanie. Już nie wspomnę, że i tak nie zawsze znalazło kogoś do gry. Więc tu dobry komp i łącze nie wiele pomagały. Lag był nie raz tak wielki, że wywalało serwery na pare h ,mimo iż nie grało zbytnio w to wielu ludzi. Tak więc dziękuję za info postoje. Powinni połatać i dać dodatek za free w ramach przeprosin.
  • avatar
   xxx.514
   2
   A kiedy Bulletstorm 2? 1 była bardzo ładna i miała ciekawą historię, szkoda, że ją ucieli...
   • avatar
    NiemenCrystal
    1
    Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam
    https://niemencrystal.com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/