• benchmark.pl
 • Gry
 • Zapomniałeś już o Outriders? Teraz masz dobry powód, aby wrócić do gry
Gry

Zapomniałeś już o Outriders? Teraz masz dobry powód, aby wrócić do gry

przeczytasz w 1 min.

Dziś pojawi się nowa aktualizacja do polskiej gry Outriders - a razem z nią wiele zmian, które mocno wpłyną na rozgrywkę. Oprócz tego twórcy zapowiedzieli premierę dodatku “Outriders Worldslayer” w 2022 roku.

Niespodziewana aktualizacja Outriders: New Horizon

Wiele miesięcy trwały prace nad aktualizacją do Outriders, która jeszcze dziś zostanie udostępniona graczom. Polskie studio People Can Fly zachęca do ponownego pojawienia się w świecie Outriderów aż czterema nowymi Ekspedycjami, które rozbudują endgame.

Oprócz tego - wszystkie Eskpedycje nie będą posiadać limitu czasowego. Według twórców taka zmiana wpłynie pozytywnie na próbowanie nowych taktyk i eksperymenty podczas rozgrywki. “Grindowanie” z opcjonalnym licznikiem czasu nadal będzie dostępne, ale nie będzie mieć wpływu na otrzymywane nagrody.

Równie ciekawa nowość, którą przyniesie aktualizacja New Horizon to system transmogryfikacji, czyli modyfikowania wyglądu pancerza. Dla graczy przygotowano też nowe skórki oraz zbalansowano umiejętności poszczególnych postaci, a zmian doczekał się również sklep Tiago.

Zobacz wszystkie zmiany w Outriders: New Horizon na filmie

Outriders z dodatkiem Worldslayer już w 2022 roku

To kolejna nowość, którą przygotował zespół People Can Fly. Niestety twórcy nie zdradzają szczegółów rozszerzenia. Na te musimy poczekać do najbliższej wiosny - to właśnie wtedy dowiemy się więcej. Na ten moment wiemy tylko tyle, że Worldslayer zadebiutuje w 2022 roku.

Aktualizacja New Horizon będzie udostępniona natomiast już dziś, 16 listopada, o godzinie 18:00. To co, sprawdzicie co nowego w świecie Outriderów słychać? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  CyberdyneSystems
  1
  Pytanie do autora artykułu:
  Czy limit czasowy będzie można wyłączyć tylko w tych nowych ekspedycjach czy we wszystkich jakie są dostępne w grze?
  • avatar
   gatar
   1
   Do 24.11.2021 na Steamie jest w dobrej cenie.
   • avatar
    PeetBoss
    -2
    Połatali tą grę chociaż? Bo pamiętam jak grałem to po za crash-ami jeszcze wywalało z serwerów. A toporność gry i strasznie sztucznej "podkoloryzowanej" grafiki już nie wspomnę. A ta liniowość to też beznadziejna, brak swobodnego poruszania się po mapie, można się poruszać tylko tam gdzie ci pozwolą, ani kucać, poruszanie jak drewno...
    ... chyba to była ta gra? czy już coś zmienili?