Gry

PGA 2014 - o emocje na imprezie zadba też Intel

przeczytasz w 1 min.

Turnieje dla publiczności, pokazy podkręcania czy też prezentacje najnowszych rozwiązań technologicznych – tego ma nie zabraknąć.

PGA 2014 logo

Imprezy na tak dużą skalę jak tegoroczna edycja Poznań Game Arena potrzebują partnera, który przygotuje dla zgromadzonych wiele atrakcji – turnieje dla publiczności, pokazy podkręcania czy też prezentacje najnowszych rozwiązań technologicznych. O emocje na PGA 2014 – poza zwykłymi wystawcami – zadba także firma Intel.

Intel organizuje już największe wydarzenie dla graczy w Polsce – Intel Extreme Masters. Teraz pomoże przy Poznań Game Arena 2014. Jego strefa producencka będzie jednym z największych stoisk na targach i zostanie podzielona na kilka sektorów. W pierwszym z nich odbędzie się otwarty turniej CS:GO. Nie zabraknie też 10 komputerów All-in-One to zabawy w HearthStone.

Kolejny sektor to strefa podkręcania – nie tylko zorganizowany zostanie pokaz overcklockingu procesorów Intel serii K, ale też będziemy mogli zaczerpnąć informacji i porad od specjalistów. Amerykański producent przywiezie również do Poznania dwa zestawy okularów Oculus Rift oraz puchar IEM. Całości dopełni scena, na której chętni będą mogli sprawdić się w starciu w CS:GO z „Kubenem”.

PGA 2014 Intel
Stoisko Intela na PGA 2014.

„Gracze chętnie wyposażają swoje komputery w procesory Intel Core, a my poprzez przygotowanie dla nich fajnego show na PGA, chcemy się im za to zaufanie odwdzięczyć – mówi Juliusz Kornaszewski, CEE PR Manager, Intel. – Na PGA jesteśmy od lat, zarówno jako samodzielny wystawca jak i wsparcie partnerów wykorzystujących nasze technologie”.

„Zależy nam także na zamianie wizerunku gracza w oczach Polaków. Chcemy pokazać, że gracz to nie tylko nastolatek, który zasiada przed komputerem z pizzą, nie ma zainteresowań i gra w brutalne tytuły do upadłego. Tak nie jest i wspólnie ze społecznością graczy to pokazujemy. Gry rozwijają, zapewniają rozrywkę i integrują społeczności. Niosą ze sobą szereg niezaprzeczalnych zalet, które chcemy zaprezentować szerszej publiczności” – wyjaśnia Kornaszewski.

Targi PGA 2014 odbędą się w dniach 24-26 października. Wybieracie się do Poznania?

Źródło: MTP, PGA

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Aziczek
  2
  Pojadę Pendolino :) Podkręconym!
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Na pokazy marketingowców nie chadzam, wiec raczej nie :) Zagrać, zawsze mogę w domowym zaciszu lub na "lan party" z najbliższymi.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    No pewnie, że jadę! ;)
    • avatar
     Alron
     0
     Niestety PGA nie jeden raz mnie zawiodło. Najzwyczajniej w świecie jest tam nudno. Osobiście wolę zapłacić trochę więcej i pojechać na gamescom.
     • avatar
      Konto usunięte
      -10
      A kto będzie podkręcał, to specjalnie nie powiedzieliście, czy nie wiecie?