Wydarzenia

PGA 2015 - zobaczcie wideo z VIP Day

przeczytasz w 1 min.

PGA 2015 trwa w najlepsze - VIP Day za nami i mogliśmy sprawdzić na co można liczyć podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena!

W Poznaniu trwa PGA, czyli Poznań Game Arena 2015. W piątek odbył się tzw. VIP Day, przeznaczony dla prasy i osób, które zdecydują się zakupienie wejściówki "premium".

Nie wiecie czy warto wybrać się na PGA? Zapraszamy na krótką przebieżkę przez VIP Day na poniższym materiale wideo. Pamiętajcie jednak, że w sobotę i niedzielę, czyli w "normalne" dni, należy spodziewać się znacznie większej liczby odwiedzajacych.

Przypominamy o dwóch konkursach związanych z Poznań Game Arena, w których można zgarnąć cenne nagrody, czyli:

Źródło: informacja własna

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  deel77
  1
  Z PGA2015 wracam z bardzo mieszanymi wrażeniami. Bardzo nie podoba mi się pomysł z komercjalizacją jutuberów (google musi słabo płacić, sponsorzy też?) - dodatkowe 30 zł za ... no właśnie co? Za spotkanie, za złote myśli? W takim samym hałasie jak na pozostałych halach ? Bo Ci których tam nie było muszą wiedzieć, że standardem na PGA jest to że nikt nic nie może usłyszeć bo wystawcy zagłuszają się wzajemnie i to chyba nowa dyscyplina e-wiochy hałasować bardzej?

  Dodatkowo tak zwyczajnie tłok duży (miłośnicy ocieractwa musieli byli zachwyceni), brak parkingów.

  Z drugiej strony organizatorzy muszą być zadowoleni - znowu napiszą że odwiedziło ich dużo ludzi.