Gry

Tak wygląda Phantom Doctrine - (dobrze zapowiadające się) szpiegowanie po polsku

przeczytasz w 1 min.

Ekipa Good Shepherd Entertainment opublikowała nowy zwiastun gry Phantom Doctrine. Materiał ten dokładnie pokazuje, na czym będzie polegać rozgrywka.

Już tylko niespełna dwa tygodnie dzielą nas od premiery gry Pahntom Doctrine. Co zaoferuje nam ten „polski, szpiegowski XCOM”? Nowy zwiastun stanowi podsumowanie wszystkich kluczowych cech, jest więc dobrą odpowiedzią na to pytanie.

Koncentrując się na kluczowych elementach rozgrywki, twórcy podpowiadają, o co należy zadbać, by na ekranie nie pojawiła się informacja, że „misja zakończyła się niepowodzeniem”. Jak sami przyznają – uniknięcie takiego widoku nie będzie należało do najprostszych zadań.

Trzeba będzie postarać się o odpowiedni wybór agenta, jak również jego wyposażenia i ewentualnego wsparcia. Nie można też zlekceważyć samego etapu przygotowania do misji, w którym trzeba będzie między innymi połączyć strzępki informacji w spójną całość.

Już podczas misji istotne będzie podejmowanie prawidłowych decyzji – bo choć skuteczna eliminacja wroga jest bardzo dobrą opcją, jego ogłuszenie i późniejsze przesłuchanie, może być nawet lepszą. Co jeszcze trzeba mieć na uwadze? Spójrzcie na zwiastun, by się dowiedzieć…

Phantom Doctrine – nowy zwiastun z najważniejszymi cechami gry:

Premiera gry Phantom Doctrine na PC, PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się we wtorek, 14 sierpnia.

Źródło: Good Shepherd Entertainment

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Vassago
    0
    Jako wielki fan XCOM na pewno kupię, oby tylko grafika nie rwała na win10 jak w XCOM 1 i 2 co było największą bolączką po przesiadce z 7-mki na 10-tkę. Chyba, że to zupełnie inny engine ale wygląda podobnie.