• benchmark.pl
 • Gry
 • Pierwsi gracze rozpoczynają zabawę z Battlefield 1: Nie przejdą
Gry

Pierwsi gracze rozpoczynają zabawę z Battlefield 1: Nie przejdą

przeczytasz w 1 min.

Battlefield 1 wzbogaca się między innymi o cztery nowe mapy, dodatkowy tryb rozgrywki i wyczekiwaną przez wielu armię francuską.

Zgodnie z obietnicami, Battlefield 1 otrzymał dziś pierwsze duże rozszerzenie - Nie przejdą. Kto jako pierwszy rozpocząć może zabawę?

Przywilej ten tradycyjnie należy się graczom, którzy zdecydowali się na sięgnięcie po Przepustkę Premium. Pozostali liczyć muszą się z opóźnieniem i to dość znaczącym - trzeba będzie poczekać do 28 marca.

Rozszerzenie Nie przejdą przynosi cztery nowe, zróżnicowane mapy - Wzgórza Verdun, Fort de Vaux, Soissons oraz Przełamanie (starcia o kluczowe mosty na rzece Aisne), a także kolejny tryb rozgrywki - Linia frontu (połączenie Szturmu i Podboju) oraz armię francuską. Poza tym pojawia się także pojazd St. Chamond, behemot Char 2C oraz nowa elitarna klasa postaci  - Trench Raider.

W sieci dość szybko lądują obszerne fragmenty rozgrywki prezentujące omawiany dodatek. Poniżej zamieszczamy materiał stanowiący zapis z pokazu przeprowadzonego przez twórców.


Źródło: Battlefield

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Snack3rS7PL
  3
  Ale skoro ktoś z góry zakłada, że nie przejdą to po co w ogóle rozpoczynać zabawę?
  • avatar
   Mofixil
   -1
   [odpowiedź na komentarz Mrave20]
   • avatar
    Konto usunięte
    -4
    Seria BF skończyła się dla mnie na BF3 - niestety. I choć ta część nie była wolna od błędów i problemów z balansem (zresztą, jak każde kolejne części), to wymagała od gracza pewnych umiejętności - głównie w kontroli broni.
    Kolejne części, szczególnie BF1, sprowadza wszystkich graczy do jednego kosza. Nie ma kontroli broni, zamiast tego, jest automatyczna (w %) ilość wystrzelonych pocisków, które miną cel. Nie ważne więc jak kontrolujesz broń - część z pocisków i tak minie cel, bo dzieje się to automatycznie z poziomu silnika gry. Rozrzut pocisków dzieje się automatycznie, a rozrzut na ekranie gracza nie pokrywa się z rozrzutem pocisków - nie są one ze sobą połączone, więc to co widzisz podczas strzelania, nie odzwierciedla tego, gdzie lecą pociski (poza tymi, które nie są obliczane przez silnik gry do ominięcia celu). Bezsens...
    W BF3, gdy ktoś opanował ulubioną broń, mógł kontrolować ilość pocisków, które miną cel. Teraz każdy jest sobie równy, ale gdzie tu zabawa, gdzie wyzwanie, gdzie potrzeba doskonalenia umiejętności? To wszystko zmierza w złym kierunku, dlatego wg mnie, BF1, nigdy nie będzie dobrym tytułem do rozgrywek profesjonalnych. Tutaj "skill" nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jak kontrolujesz broń/rozrzut - % pocisków MUSI minąć cel.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Czyli dobrze rozumiem, że dlc będzie dostępne dla wszystkich 28 marca czy i tak jakoś trzeba będzie je zakupić? Kwestię przepustki premium rozumiem, ale co z tymi którzy się na to nie zdecydują? Czy będą mogli grać w nowe tryby, na nowych mapach, itp?
     • avatar
      maxwellKSZ
      0
      Wie ktoś z Was moi mili, czy jest gdzieś Premium do BF1 do zgarnięcia taniej niż za 179 PLN ? Chętnie bym kupił, ale trochę za dużo moim zdaniem kosztuje ta premka jeszcze.
      • avatar
       Alcedo1
       0
       Mapki z pierwszego dodatku są super. Ja kupiłem premium za 120 zł, była promocja na originie. Bardzo chciałbym mapkę Twierdza Przemyśl.
       • avatar
        SirMichael
        0
        po latach spędzonych z Bf2, BC2, BF 3 i 4... 1 jakoś mi nie przypasowała. Klimat fajny, ale praktycznie każda mapa to festiwal snajperów. Ludzie spamują wszystko jak leci, nie da się grać. Trzeba szukać serwerów gdzie są srodzy admini, którzy karzą za kradzież pojazdów itd.
        • avatar
         bhaal1982
         0
         Fajne DLC wczoraj juz testowałem :D
         • avatar
          czerwonyznajomy
          0
          Ktoś jeszcze gra w te BFy?