• benchmark.pl
 • Gry
 • Pierwsze zwiastuny filmowe God of War 3 i Mafia 2 pokazane na Spike Video Game Awards 2008
Gry

Pierwsze zwiastuny filmowe God of War 3 i Mafia 2 pokazane na Spike Video Game Awards 2008

przeczytasz w 1 min.

W czasie wczorajszej gali  Spike Video Game Awards 2008, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pokazano kilka premierowych zwiastunów filmowych najnowszych produkcji. Od jakiegoś już czasu mówiło się, że podczas tej właśnie imprezy zaprezentowane zostaną jedne z najbardziej gorących tytułów 2009 roku z God of War 3 i dodatkiem do Grand Theft Auto IV na czele.

Okazało się jednak, ze to nie koniec  atrakcji szykowanych nam przez organizatorów tejże imprezy, gdyż oprócz wskazanych wyżej dwóch wielkich produkcji (film GOW3 znajdziecie tutaj, a GTAIV The Lost and Damned tutaj) światową premierę podczas Spike Game Awards miały również nowe trailery Mafii 2, Uncharted 2, Terminator Salvation, Brutal Legend, Dante’s Inferno, Watchmen: The End is NighFight Night Round 4. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do ich obejrzenia.

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  ktoś coś się wypowie o GOWIE ? bo niestety w roocie siedzę .. :/
  • avatar
   Szymon331
   0
   Zapowiedź GOW3 to śmiech. Właściwie to tak niewiele wiadomo o tej grze po tych kilku sekundach że szkoda nawet buforować. Po GTA wiele się spodziewać nie można, tutaj też same pokazówki i za grosz samej gry ale przynajmniej coś o fabule mówi...