• benchmark.pl
 • Gry
 • Czy ExoMecha faktycznie będzie kusić grafiką? Twórcy pokazali gameplay
Gry

Czy ExoMecha faktycznie będzie kusić grafiką? Twórcy pokazali gameplay

przeczytasz w 1 min.

Od zapowiedzi gry ExoMecha minęło kilka ładnych miesięcy. Twórcy postawili na pracę w ciszy, którą przerwali dopiero teraz.

Gameplay z ExoMecha

ExoMecha będzie debiutancką grą studia TwistedRed założonego w 2019 roku. Usłyszeliśmy o niej w lipcu zeszłego roku, pokazano wtedy krótki zwiastun, ale następnie słuch o grze niemal zaginął. Dopiero teraz światło dzienne ujrzał kolejny materiał wideo. Cenniejszy, ponieważ zawierający fragmenty rozgrywki.

I wygląda na to, że zabawa będzie tu bardzo dynamiczna. Przypomnijmy, że ExoMecha ma być grą oferowaną w modelu free to play i skupiającą się na zmaganiach w sieci. Podczas wspomnianej zapowiedzi dowiedzieliśmy się, że dostępne będą tutaj trzy tryby (różniące się przede wszystkim skalą bitew), niezależnie od wyboru należy nastawiać się na futurystyczne gadżety i, co raczej mało zaskakujące, mechy. Obiecywana jest też zaawansowana oprawa graficzna. Czy pokazany teraz gameplay faktycznie ją zwiastuje?

Kiedy premiera gry ExoMecha?

Początkowo twórcy deklarowali, że ExoMecha trafi w ręce graczy w trzecim lub czwartym kwartale tego roku. Wygląda na to, że cisza wokół projektu nie oznaczała niczego złego, ponieważ nieco doprecyzowano termin premiery - planowana jest na sierpień.

Na oficjalnej stronie gry widnieje wzmianka dotycząca beta testów, ale póki co bez dodatkowych informacji z tym związanych. Wiadomo za to, że ExoMecha zmierza na PC oraz konsole Xbox Series X i Xbox Series S.

Źródło: EXOMECHA

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Damian_jo
  3
  Grafika całkiem sponio - jak pierwszy Crysis te kilka lat temu. Jednak model typu wbijanie noża w klatkę piersiową czy potem podobna opcja z jakimś EMP wyglada strasznie sztucznie. Czekam na fotorealistyczną grafikę rodem z Unreal Engine 5 z dobrą fabułą (jakiś Uncharted / Tomb Raider) albo jakiś FPS'ik. Miodzio by było.
  • avatar
   xbk123
   1
   Plastik fantastik i dużo chromu. Poza tym sterylnie i pusto. Gdzie to do Crysis`a z przed lat, jakowyś żart chyba.
   • avatar
    baca130
    1
    Słabo to widzę, Crysis z '07 był znacznie ładniejszy jak i fizyka, animacja była lepsza.
    • avatar
     Ahura
     1
     zobaczymy efekt końcowy, zwykle sypie się jakimiś niesamowitymi teaserami które nie są nawet zbliżone do efektu końcowego. Tutaj nie powala ale widać przynajmniej że nie próbują przekłamać i nakręcać ludzi na coś co nigdy nie będzie wyglądało jak zapowiedź.
     • avatar
      Mario2k
      0
      Kolorki są z detalami zobaczymy co będzie , ogólnie widać triki mające oszukać oko tak jak kiedyś w Crysisie