Gry

Pierwszy materiał wideo promujący nowego Dragon Age

przeczytasz w 1 min.

Fani serii mogą być spokojni, nowy Dragon Age powstaje. Problem w tym, że tak naprawdę nic o nim nie wiemy.

Na gali The Game Awards 2018 byli obecni między innymi przedstawiciele BioWare, którzy potwierdzili pojawiające się coraz częściej przecieki - nowy Dragon Age powstaje, ale na premierę będziemy musieli jeszcze poczekać.

Opublikowany materiał wideo jest bardzo krótki i nie zdradza wielu szczegółów. Tak naprawdę to jedynie przypomnienie o tym, iż BioWare nie zapomniało o czekających na Dragon Age 4 (ostateczna nazwa nie została jeszcze potwierdzona).

Czy dowiedzieliśmy się zatem czegokolwiek? Zwiastun dość wyraźnie sugeruje, iż pod względem fabuły będziemy mieli do czynienia z kontynuacją wydarzeń znanych z poprzedniej odsłony serii.


„Nad nową grą Dragon Age pracujemy od dłuższego czasu i cieszę się, że wreszcie możemy potwierdzić istnienie tego projektu. Chociaż na razie nie będziemy udostępniać żadnych szczegółów, mogę powiedzieć, że zbudowaliśmy zespół wokół weteranów Dragon Age, ludzi, z którymi pracowałem przy Dragon Age, Jade Empire, a z niektórymi także przy Baldur's Gate.” - Mark Darrah, dyrektor wykonawczy gry

Twórcy nie ujawnili nawet platform docelowych gry.

Źródło: Dragon Age

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pioyer
  7
  fani serii nie moga spac spokojnie, po inkwizycji i androbiedzie, fani obawiaja sie ze to bedzie gra dla idiotow sjw z karykatura kobiet, slaba fabula, dialogami i pelna bugow
  • avatar
   KENJI512
   3
   Proszę, tylko nie dopuszczajcie feministek do produkcji... chcemy ładne postaci.
   • avatar
    Chong-li
    1
    Andromeda była fatalna ale myślę że teraz tworzeniem gry Dragon Age zajmą się zupełnie inne osoby w firmie.Bioware jednak dostało sporą nauczkę i raczej już nie szarpną się na utratę większej ilości reputacji która w dzisiejszych czasach jest cenniejsza niż złoto.
    • avatar
     Mandalorian
     0
     To co zrobili z systemem walki i poruszania się w Inkwizycji to śmiech na sali. Niech wracają do tego co było w poprzednich częściach. Nawet dwójka mimo lokacji kopiuj-wklej była o wiele bardziej udanym tytułem.