Gry komputerowe

Miesiąc dobrego grania za jedyne 5 złotych, taka to promocja

przeczytasz w 1 min.

Ubisoft przygotował nową promocję, którą chce przyciągnąć graczy do swojej usługi Ubisoft+. Można wypróbować ją za kilka złotych.

Pierwszy miesiąc Ubisoft+ za jedyne 5 zł

5 złotych to chyba niewiele za naprawdę sporo grania. Właśnie na tyle, w ramach nowej promocji, został wyceniony dostęp do usługi Ubisoft+. A konkretnie na dostęp do niej przez pierwszy miesiąc. Wydaje się, że to wystarczający czas na zapoznanie się z ofertą i podjęcie decyzji, czy warto będzie opłacać abonament dłużej, w wyższej kwocie.

Ubisoft+

Do kiedy trwa promocja i co po niej?

Wspomniana promocja już wystartowała i będzie obowiązywać do 19 stycznia. Jeśli chodzi o standardową cenę, to subskrypcja Ubisoft+ kosztuje 59,90 złotych miesięcznie.

Na co konkretnie można tu liczyć? Ubisoft+ zapewnia dostęp do ponad 100 tytułów spod skrzydeł Ubisoft, a także kilku produkcji od niezależnych ekip. Można cieszyć się grami z tak popularnych serii jak Assassin's Creed, Far Cry, Watch Dogs czy Anno, a także grami indie pokroju Wytchwood, Lake, Calico i Astrologaster. Opłacający abonament za Ubisoft+ co miesiąc otrzymują też zniżkę na zakup wirtualnych walut w grach i małe upominki, np. dodatkowe opcje personalizacji, doładowania i przedmioty kosmetyczne w grach. Za pierwszy miesiąc z Ubisoft+ otrzymuje się jeden prezent, później jest ich więcej (liczba rośnie wraz z długością subskrypcji).

Korzystaliście kiedyś z Ubisoft+? A może będziecie wśród tych, których firmie uda się przyciągnąć przygotowaną promocją?

Źródło: Ubisoft

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Halavin
  4
  Jeżeli już kiedyś korzystałem z Ubisoft+, ale zrezygnowałem, to ta oferta mnie dotyczy czy jest przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów?
  • avatar
   Kasuja Wpisy Automatem
   0
   wolałbym rozliczenie minutowe. gram, płacę. nie gram, nie płacę. przy takic abonamentach 50zł+ jest to dla mnie totalnie nieekonomiczne, bo jak w miesiącu mam góra 4 dni na pogranie w przypadkowych momentach, to mnie taka oferta ani trochę nie intresuje. brakuje tu oferty typu 'telefoniczna karta zdrapka'.
   • avatar
    Szymon331
    0
    Można spróbować. Za 5 zł przejść sobie główny wątek takiego nowego Far Cry... Dobra cena ;)