Aplikacje mobilne

PIT złożony? Bo jeśli nie, to… to może ci się przydać

przeczytasz w 1 min.

Czasu na złożenie deklaracji PIT za rok 2021 nie pozostało już zbyt wiele. Jeśli szukasz możliwie prostego sposobu na ogarnięcie tematu, to koniecznie czytaj dalej.

Ostatnie dni, by rozliczyć PIT w 2022 roku

To już ostatnie dni, by wywiązać się ze swojego obywatelskiego obowiązku i złożyć deklarację PIT za 2021 rok. Z racji, że ostatni dzień kwietnia to sobota, masz czas do 2 maja bieżącego roku, ale lepiej zrobić to wcześniej – w razie gdyby wystąpiły problemy (na przykład w związku ze wzmożonym ruchem). Najszybciej złożysz PIT przez Internet, a instrukcję znajdziesz w podlinkowanym poradniku. 

PitBot pomoże ci szybko wypełnić PIT za 2021 rok

Jeśli kompletnie nie wiesz, jak się za to zabrać, a rządowy serwis Twój e-PIT nie przypadł ci do gustu, możesz skorzystać z polskiej aplikacji PitBot. To nowoczesny sposób na rozliczenie podatku. Całość symuluje rozmowę z księgową: możliwie prostym językiem pyta cię o szczegóły i na podstawie twoich odpowiedzi wypełnia deklarację. O każdą potrzebną informację pyta tylko raz, obsługuje ulgi i wspólne rozliczenie z partnerem, a to, co można zautomatyzować – automatyzuje.

PitBot

To wygodne i zupełnie bezproblemowe rozwiązanie, a przy okazji szansa, by pomóc Ukrainie: składając PIT poprzez aplikację, przekażesz 1% na OPP Sursum Corda. Do tego możesz jeszcze liczyć na kody rabatowe i… pewną niespodziankę na koniec. 

Źródło: gov, informacja własna, Pitbot

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piomiq
  5
  Nie każdemu śpieszy się by zapłacić państwu kolejny podatek...
  • avatar
   Tiko83
   1
   Hej bech! Du ju łona fak?!
   • avatar
    Agencja
    0
    A jak nie wywiąże się z mojego obywatelskiego obowiązku to co się stanie?
    • avatar
     Tiko83
     0
     Wybić każdego ukraińca do nogi, jebane wszy żydomasonerii!
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      tak ogólnie, wprowadzanie danych finansowych do smartfonu to proszenie się o kłopoty.

      @pimiq , to nie jest płacenie kolejnego podatku, lecz rozliczenie podatku który już i tak zapłaciłeś. to czego nie dopłacisz, o ile coś wiszisz skarbówce, zostanie ekstra opodatkowane, i jeszcze zapłacisz za obsługę komorniczą. państwo operesyjne.

      tak w ogóle PiT to jeden z gorszych podatków. koszty jego obsługi są bardzo wysokie. najlepiej by było aby ten podatek został przekształcony na jakiś inny, o wiele tańszy do kontroli.