Internet

Player+ może być telewizją internetową z prawdziwego zdarzenia

przeczytasz w 2 min.

Usługa player+ pozwala teraz wykupić dostęp do Canal+ i HBO na żywo. To uzupełnienie już i tak atrakcyjnej oferty.

Telewizja internetowa to aktualnie dość niejednoznaczny termin. Jeśli jednak uznamy, że jest to usługa, umożliwiająca oglądanie zarówno klasycznej telewizji, jak i treści VOD w Internecie, to player+ dobrze się w to wpisuje. Oferta staje się właśnie bardzo atrakcyjna.

Player+ ze stacjami Canal+ i HBO

Do tej pory w ofercie player+ znajdowały się już takie kanały jak TVN24, TVN Style i TVN Turbo, Ale Kino+, Planete+, Discvery, MTV, TLC czy National Geographic. Aby jednak uzyskać dostęp do stacji HBO i Canal+ trzeba było podpisać długoterminową umowę z tym lub innym operatorem telewizyjnym. To już przeszłość.

Od wczoraj w ofercie player+ pojawiły się nowe pakiety. Pierwszym z nich jest Canal+, który kosztuje 80 złotych za 30 dni, a daje dostęp do 9 kanałów z oferty Canal+… 

 • Canal+
 • Canal+ 1
 • Canal+ Film
 • Canal+ Seriale
 • Canal+ Discovery
 • Canal+ Family
 • Canal+ Sport
 • Canal+ Sport 2
 • Canal+ Now

…Jak również do pakietu Start Extra (złożonego z kanałów TVN i tych z „plusikiem” w nazwie) oraz katalogu Canal+ VOD z licznymi filmami i serialami do zobaczenia.

Player Canal+

Osoby, które zdecydują się na zakup wspomnianego pakietu Start Extra (a kosztuje on 20 złotych za 30 dni), mogą teraz dodatkowo dokupić jeden z trzech pakietów: Canal+ Seriale Extra (biblioteka VOD za 15 zł), Eleven (z 3 kanałami Eleven Sports na żywo za 15 zł) oraz, co szczególnie interesujące, HBO (z 3 kanałami na żywo – HBO, HBO 2 i HBO 3 – oraz biblioteką VOD za 25 zł).

Warto w tym miejscu podkreślić, że ostatecznie na bibliotekę VOD dostępną w ramach pakietu HBO składać ma się 100 procent oferty HBO Go.

Player Canal+ HBO

Co (za)oferuje telewizja internetowa player.pl?

Telewizja na żywo w player+ to teraz więcej programów, a także szersza funkcjonalność. Właściciel platformy ogłosił wprowadzenie opcji cofania materiałów nawet o 120 minut oraz możliwości oglądania większości programów emitowanych do 7 dni wstecz.

Player+ umożliwia również oglądanie premierowych odcinków wybranych seriali i programów produkcji TVN nawet 7 dni przed premierą w „klasycznej” telewizji. Wszystko to oczywiście bez reklam. 

Player+ oferta

Aktualnie player+ działa tylko w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. Systemy Smart TV i konsole do gier są na razie pominięte (ale podobno to tylko przejściowa sytuacja). Jeden abonament pozwala korzystać z usługi na 4 różnych urządzeniach (ale na 2 równocześnie). 

Choć ceny są dość wysokie, oferta player+ wydaje się całkiem interesująca – szczególnie dla osób, które chcą czerpać nieco więcej przyjemności z oglądania telewizji.

Wreszcie doczekaliśmy się możliwości legalnego oglądania kanałów Canal+ i HBO bez konieczności wiązania się długoterminową umową (pakiety te można wykupywać na przykład na okres 30 dni). Choć trzeba podkreślić, że „klienci korzystający z płatnej oferty kanałów (...) w ramach player+ będą zaliczani do bazy abonenckiej platformy nc+”, jak czytamy w komunikacie.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie player+. Co o tym myślicie?

Źródło: TVN, inf. własna

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Aloyz
  12
  Ja rozumiem, że to C+, ale z cenami to kogoś naprawdę poniosło.
  • avatar
   portoryko
   11
   Ktoś chyba upadł na głowę jeśli chodzi o ceny.
   • avatar
    R2rr0
    4
    Pomysł jest fajny, ale ceny przesadzone, szału nie zrobią.
    • avatar
     dolph
     3
     Chyba walnę... doskonała rozrywka TVN :))) Raczej największe dno i kilo mułu. Nie wiem jakim trzeba być frustratem, żeby włączać ten syf.
     • avatar
      sertiel
      2
      Nie oglądam TVNdna i nic z ta stacją związanego
      • avatar
       HardCorak
       1
       ktoś mi powie jaki problem oni mają z dodaniem tych kanałów na smart tv? tak samo ipla inne kanały są ale np. eleven nie ma bo... tak.
       • avatar
        drcocaina
        1
        Ceny - powinni tego zabronić. Zostaję przy Netflix. Czekam na Showmax czy się czymś wykaże - kibicuję.
        • avatar
         Pavilon
         -6
         Wyglada bardzo obiecujaco. Ceny jak i mozliwosc dobierania pakietow bije kazdego dostawce telewizji.
         Brak oplaty za wynajem dekodera oraz problemu warunkow atmosferycznych wplaywajacych na sygnal z satelity to same zalety.
         Pytanie jak usluga wyglada jakosciowo. Dzwiek i obraz.
         Oraz jak jest z dostepnoascia za granica.