Gry

Bardzo bogaty PlayStation Plus na styczeń

przeczytasz w 1 min.

Abonenci PlayStation Plus będą mogli mówić o bardzo dobrym otwarciu nowego roku. Sony przygotowało nie byle jakie gry, które zostaną im udostępnione.

A w przeszłości bywało z tym różnie. Nie jest tajemnicą, że gry oferowane w ramach PlayStation Plus nie zawsze kuszą, często mowa nie tylko o mniejszych, ale też średnio interesujących tytułach. Tym razem jest inaczej, bo producent pokusił się o trzy propozycje, z których chyba żadna nie wymaga bliższego przedstawiania.

PlayStation Plus na styczeń 2021

Shadow of the Tomb Raider oraz Greedfall można będzie uruchomić i na PlayStation 4 i na PlayStation 5 - w trybie wstecznej kompatybilności. Maneater zostanie natomiast oddany jedynie posiadaczom nowszej konsoli. Wszystkie gry Sony udostępni 5 stycznia.

Najbardziej znana pozycja to tutaj bez wątpienia Shadow of the Tomb Raider, ostatnia odsłona (z 2018 roku) bardzo popularnej i lubianej serii o przygodach Lary Croft. Greedfall to RPG z 2019 roku, a Maneater (z maja tego roku) gra, którą trudno jednoznacznie zakwalifikować do konkretnego gatunku, niektórzy określają ją jako podwodne GTA z rekinem w roli głównej.

Warto pamiętać, że aktywna subskrypcja PlayStation Plus na PlayStation 5 daje również dostęp do PlayStation Plus Collection. To nic innego jak katalog gier z PlayStation 4, ale znajduje się wśród nich kilka wartych uwagi propozycji, między innymi Bloodborne, Days Gone, Detroit: Become Human czy Resident Evil 7 biohazard.

Źródło: PlayStation Access

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  4ahmedah1998q
  0
  Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię....

  workreviews10.com
  • avatar
   kitamo
   0
   Dla posiadaczy PS5 którzy kupili Maneatera w ostatniej promocji jest mozliwosc zwrotu kasy (jesli posiadają wykupiony PS+) i zabawa w darmowej wersji z PS+. Trzeba by sprawdzić czy w u nas to też zadziała dla naszego zaściankowego kraju :)

   Swoją drogą fajna gierka nawet - kupić bym nie kupił ale jak dadzą w ps+ to z ciekawosci zagram
   • avatar
    4ahmedah1998q
    0
    Google płaci teraz od 17488 USD D0 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w Plerwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsZe! Sprawdź, co robię....

    workreviews10.com
    • avatar
     sk_2oy1
     0
     Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię...

     workreviews10.com