Mobile

Plus z ciekawą ofertą dla nowych i przenoszących numer klientów

przeczytasz w 2 min.

Plus zapowiedział specjalną ofertę dla nowych i przenoszących numer klientów. Będą mogli skorzystać z nielimitowanego internetu 5G w swoich smartfonach - i to nawet przez rok.

Internet 5G bez limitu dla firm i klientów indywidualnych

Jak podaje Plus, w zasięgu 5G firmy mieszka obecnie ponad 19 milionów osób w 800 miejscowościach. 24 sierpnia tego roku sieć wprowadzi nową ofertę dla użytkowników indywidualnych oraz biznesowych. W ramach każdego abonamentu, oprócz dostępu do internetu 5G, użytkownicy zyskają także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do serwisu Disney+.

Z nowej promocji skorzystają klienci indywidualni, którzy przeniosą numer od innego operatora lub podpiszą umową abonamentową, wynoszącą minimum 55 zł/miesięcznie - w ofercie z telefonem otrzymają wówczas 6 miesięcy internetu 5G bez limitu, a po okresie promocyjnym będą mogli skorzystać z pakietu danych 30GB. Natomiast roczny dostęp do nielimitowanego internetu 5G można otrzymać wybierając abonament za 65 lub 86 zł za miesiąc i dobierając do tego smartfona z oferty Plusa. Po 12 miesiącach otrzymuje się wówczas pakiet danych 60 lub 120 GB.

Plus oferuje również nielimitowane 5G dla firm. Promocja wygląda tutaj bardzo podobnie, z tym że z półrocznego dostępu do 5G bez limitu przedsiębiorstwa będą mogły skorzystać już przy abonamencie za 45 zł/miesięcznie netto. Po okresie promocyjnym firmy będą mogły skorzystać z pakietów danych wynoszących 24, 40, 70 lub 120 GB.

Oferta rodzinna

Plus zapewnia również rozwiązania dla rodzin. Do pierwszego wykupionego abonamentu z nielimitowanym internetem 5G można dobrać kolejne karty i, w ramach programu smartDOM, za każdą zapłacić o 25 zł mniej za miesiąc. Inną opcją jest dobranie do umowy abonamentowej kolejnych kart z pakietem GB i rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami bez limitu. Cena w tym wypadku do jedynie 1zł/miesięcznie przez maksymalnie 15 miesięcy. Co ważne, nie trzeba przy tym kupować nowego urządzenia, więc szczególnie powinni ucieszyć się klienci, którzy są zainteresowani jedynie abonamentem.

Skorzystacie z nowej oferty Plusa? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: plus.pl

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SadSam
  2
  Co to jest dzisiaj 30GB albo 100GB jak sie na telefonie tylko komunikuje to wystarczy, ale jak sie przesyla dane, oglada cos + gra to jest nic. Ja niedawno w 12 dni wciagnolem 45 GB
  • avatar
   Agencja
   0
   A w T-Mobile bez limitów dla każdego za 85 zł albo z limitem 30 Mb/s za 65 zł na cały okres trwania umowy.
   • avatar
    Mighnt
    0
    A kiedy to 5G będzie? Bo na razie w Polsce nie ma przecież...
    • avatar
     fujiyama
     0
     Wciskają to 5G bo potem można sterować zaszczepionym człowiekiem!
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      tzw. "bezpłatny" rok, to jest promocyjny rok. gdyby był bezpłatny, to nic by się nie płaciło, i nie byłoby zobowiązania na utrzymanie umowy przez 2 czy 3 lata. a potem się płaci.....

      niech nie robią lepa na muchy 'bezpłatnie' lecz ustawią dobrą cenę za transfer, jak np. w wikingach.