Gry

Pojawia się nadzieja na prezentację Cyberpunk 2077

przeczytasz w 1 min.

Coraz bardziej prawdopodobne, iż Cyberpunk 2077 zostanie zaprezentowany na targach E3 2018. Produkcja studia CD Projekt RED ma być już w grywalnej fazie.

Nie da się ukryć, że Cyberpunk 2077 to projekt w pewnym stopniu wyjątkowy. Chociaż wszyscy bazować muszą na opublikowanym kila lat temu zwiastunie, czekających na premierę nie brakuje. Wreszcie pojawia się nadzieja, że Cyberpunk 2077 przestanie być tak tajemniczy.

W sieci lądują bowiem informacje sugerujące, iż CD Projekt RED przygotowuje się do prezentacji gry. Na kiedy ją zaplanowano? Podobno na tragi E3 2018. Co więcej, wybrane grono dziennikarzy ma otrzymać szansę na krótką rozgrywkę, ale to już za zamkniętymi drzwiami.

Oczywiście informacje te są nieoficjalne. Pocieszające jednak, że pochodzą z już kilku źródeł (w tym z polskiego portalu gry-online) i są ze sobą zgodne. Wedle anonimowego pracownika Sony, Cyberpunk 2077 faktycznie jest już w grywalnej fazie.


Warto przypomnieć, że kilka dni temu z letargu obudziło się oficjalne konto gry w serwisie twitter. Przypadek? Miejmy nadzieję, że nie.

Cyberpunk 2077 twitter

Źródło: Cyberpunk 2077, gry-online

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Blejd
  3
  Mam nadzieję że będę się zagrywał tak samo jak Wiedźmina 3.
  • avatar
   xchaotic
   -2
   Pewnie czekaja az komputery szybsze beda, a tu MELTDOWN spowalnia, 10nm nie nadchodzi. Jedyne rozwiazanie to wincyj rdzeniuff
   • avatar
    kaylo
    -4
    Oby nie okroili grafiki w wersji na PC jak przy Wiedźminie.
    • avatar
     cristov
     0
     Jeśli rzeczywiście na E3 przywiozą trailer i grywalne demo, to grać będziemy najprędzej na gwiazdkę, ale bardziej prawdopodobne że na początku przyszłego roku.
     • avatar
      Michał 06
      0
      jakie to trzeba mieć dane na przyszłość żeby robić grę pod sprzęt który jeszcze nie wyszedł , ps CYBER PUNK czekam :)