Gry

Microsoft zmienia plany. Polatamy i pooglądamy piękne widoki na nowych Xboxach

przeczytasz w 1 min.

Ceniący w grach jak najbardziej atrakcyjną oprawę wizualną nie przeszli obojętnie obok Microsoft Flight Simulator. W przyszłym roku gra trafi na kolejne platformy.

Microsoft Flight Simulator zadebiutuje na Xbox Series X/S

Zapowiedzi dotyczące Microsoft Flight Simulator były odważne, ale ostatecznie twórcom udało się je zrealizować, bo gra zebrała bardzo dobre recenzje. Zabawa cały czas możliwa jest wyłącznie na PC i to bardzo wydajnych. Dodatkowo przydaje się tu szybki Internet, wtedy można cieszyć się grą na wielką skalę. W przyszłym roku sytuacja nieco się zmieni.

Microsoft Flight Simulator zmierza bowiem na kolejne platformy. Mowa o konsolach Xbox Series X i Xbox Series S. Najnowszy zwiastun, ze zdaje się naprawdę trafnie dobrą muzyką, zapowiada premierę w przyszłym roku. Na dokładną datę musimy poczekać, wstępnie wspomniano o lecie.

Co z wersją na Xbox One?

Jak widać, brakuje wzmianki odnośnie premiery na Xbox One. Początkowo grę zapowiadano jako produkcję na PC i Xbox One właśnie, ale najwyraźniej ostatecznie plany uległy zmianie. Chociaż tego nie potwierdzono, powód wydaje się łatwy do odgadnięcia.

To niewystarczająca wydajność starszej konsoli. Tym bardziej, że wersje na Xbox Series X i Xbox Series S mają zapewnić „ten sam poziom głębi co wersja na PC”. Spodziewać można się też identycznego wsparcia i rozwoju, tych samych aktualizacji oraz tematycznych DLC.

Źródło: Xbox

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rlego
  2
  juz na ryzenie 3600 z RTXem 2060 w rozdzielczosci 2560x1440 gra wyglada i dziala miodnie
  • avatar
   raffal81
   1
   Na tym filmie ta gra wygląda tak z 100x lepiej niż w rzeczywistości ;)
   • avatar
    Marek2704
    0
    Gdy dodadzą obsługę DLSS będziemy w domciu :)
    • avatar
     Mario2k
     0
     Gra wygląda cacy ino trzeba dać detale na maxa co powoduje że nawet RTX 3080 łapie spadki do 38 klatek /s