Gry komputerowe

„Polski Battlefield” promowany na Gamescom 2018

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

World War 3 zapowiada się naprawdę dobrze. Faktycznie trudno uciec tu od porównań do serii Battlefield, na myśl przychodzą przede wszystkim Battlefield 3 i Battlefield 4.

Polskie gry już dawno wyszły z cienia, większość zapowiedzi budzi teraz sporo emocji. Nie inaczej jest w przypadku World War 3, które szybko doczekało się łatki polskiego Battlefielda.

Pracujące nad grą studio The Farm 51 zdecydowało się wybrać na targi Gamescom 2018. Z tej okazji przygotowany został materiał wideo z fragmentami rozgrywki. Chociaż filmik trwa tylko 2,5 minuty, pozwala rzucić okiem na kilka elementów rozgrywki, zapoznać się z częścią arsenału i pojazdów.

Faktycznie trudno uciec tu od porównań do serii Battlefield, na myśl przychodzą przede wszystkim Battlefield 3 i Battlefield 4. Fabuła World War 3 została osadzona w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego. Nie wypada pomijać przy tym faktu, iż w trakcie starć gracze trafią między innymi do Warszawy. World War 3 stawia na rywalizację wieloosobową.

Materiał przygotowany na Gamescom 2018 możecie zobaczyć poniżej. Warto dodać, że zwiedzający targi będą mieli okazję osobiście sprawdzić rozgrywkę na stoiskach polskiego producenta.

World War 3 - gameplay z Gamescom 2018


Jak Wam się podoba? World War 3 zadebiutuje jesienią, na PC w ramach wczesnego dostępu (Steam). Data premiery finalnej wersji gry nie jest znana.

Źródło: World War 3

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Michał 06
  BF na skryptach ?
  1
 • avatar
  kombajn
  Miejmy nadzieje że zrobią singleplayera z prawdziwego zdażenia
  1
 • avatar
  rgbfan4
  Mega słabe animacje postaci przez to gra wygląda jakby była wydana z 10 lat temu. Dynamiki wiecej miał BF2 BC
 • avatar
  q3aki
  ogolnie to jakbym zobaczyl BF3 - a to nie oznacza wcale ze mam zle wspomnienia z ta produkcja. wrecz przecziwnie