Gry

Grałeś w Mass Effect: Edycja legendarna? Zobacz, jakie statystyki pomogłeś wykręcić

przeczytasz w 2 min.

Ekipa BioWare przypomniała dziś o Mass Effect: Edycja legendarna. Przygotowano ciekawą infografikę, na którą prawdopodobnie zechcą rzucić okiem bawiący się przy tym nostalgicznym pakiecie.

Statystyki z Mass Effect: Edycja legendarna

Wprawdzie pojawiają się już głosy, że odgrzewanych kotletów na rynku gier jest za wiele, ale co jakiś czas pojawia się wśród nich smakowity kąsek. Mass Effect: Legendary Edition to właśnie jeden z nich, chociaż jak wiecie z autopsji lub z naszej recenzji, twórcy nie uciekli tu od pewnych niedociągnięć.

Przekreślać ich wysiłków jednak nie można, bo sporo plusów też dało się tu znaleźć. Trudno zresztą było oczekiwać kompletnej klapy, skoro mowa tylko i aż o odświeżeniu świetnie przyjętej kiedyś trylogii. Na sięgnięcie po Mass Effect: Edycja legendarna zdecydowało się ostatecznie całkiem spore grono graczy. Jak wyglądają ich dotychczasowe poczynania? Odpowiedź przynosi przygotowana przez BioWare infografika. Ujęto w niej między innymi najczęściej wybieraną postać i przeszłość czy zestawienie towarzyszy i ich szans na przeżycie Misji Samobójczej.

Mass Effect: Edycja legendarna
Kliknij, aby rozwinąć i powiększyć

Jeszcze nie kupiłeś? Mass Effect: Edycja legendarna w promocji

Jeśli nie jesteście w gronie omijających ten tytuł szerokim łukiem, ale też nie posiadacie go w kolekcji, to być może dotyczy Was trzeci scenariusz - zaplanowaliście zakup nie na premierę, ale jakiś czas po niej. Wiadomo przecież, że wykazując się cierpliwością można skorzystać z promocji. I te w przypadku Mass Effect: Edycja legendarna już się pojawiają.

EA i BioWare zapraszają na zakupy w niższych cenach posiadaczy wszystkich platform docelowych tej produkcji. Akcentują przy tym, iż promocje są ograniczone czasowo. Do kiedy można zatem z nich skorzystać?

W przypadku platformy Origin obowiązuje ona do 29 lipca, w sklepie dedykowanym konsolom Sony do 4 sierpnia (233,92 zł zamiast 299,90 zł) i o dzień dłużej w sklepie Xbox (216,74 zł zamiast 288,99 zł). Co ze Steam? Póki co widnieje standardowa cena, ale od 29 lipca do 2 sierpnia i tam Mass Effect: Edycja legendarna ma być przeceniona.

Źródło: BioWare

Komentarze

24
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  R84MK
  4
  EA poprawiło tylko ME 1. ME2 i ME3 ma nawet te same błędy co zwykłe edycje. Kupię jak zejdzie poniżej 100zł a w międzyczasie Elamigos rules.
  • avatar
   bIeblebleble
   0
   3 część dopiero teraz ogram, ale już w edycji legendarnej.

   2 i 3 z obowiązkowo z Angielskim lektorem bo Polski dubbing to tragedia.

   Jedynkę przeszedłem 2 razy.
   Pobiła najlepszą grę jaką grałem czyli Max Payne. Ta muzyka, ta fabuła, historia wojen, ras i postaci. Coś pięknego. A początek Mass Effect 2 sprawił, że 10 min nie mogłem zebrać szczęki z podłogi. Ale trzeba przejść wszystkie misje poboczne w 1 żeby tego doświadczyć.

   Czy 3 części sprawi, też taki opad szczęki. Mam taką nadzieję.

   Ciekawostka: Miranda Lawson z 2 i 3 części to Iwona Strzechowska.

   https://youtu.be/GQ7wpQGMOBc

   https://youtu.be/Fa0QyYufY6U
   • avatar
    Marucins
    0
    "Edycja legendarna" nie grałem. Ale za to ogarnąłem wersję kompletnie zmodowaną.
    • avatar
     BananowyRozpylacz
     0
     Kupiłem Wersję pudełkową na PS4 i wersję cyfrową na Xbox Series X
     • avatar
      DariosSocjal
      0
      Masz pieniądze? Koniecznie musisz dzielić się z niko nami biednymi!!!
      • avatar
       xxx.514
       -1
       BioWare robił fajne gry, ale skumanie się z EA dla mnie przekreśla ich jako producenta. Gier od EA nigdy nie kupie, co najwyżej rzuci się okiem przez torrenta. Nigdy im nie wybaczę drastycznych zmian w dubbingu pomiędzy 1 a 2 częścią i braku dubbingu w części 3 oraz Andromedzie. Bugi jak były tak są, jedyne co zauważyłem to zmiana rozdzielczości tekstur, co w ME1 się naprawdę przydało.
       • avatar
        Azakes
        0
        Po przejściu 25 razy każdej części postanowiłem poczekać z przejściem legendary edition na kupno monitora 4k.
        • avatar
         hovzi
         0
         Trzeba się w końcu wziąć i zagrać.