Karty graficzne

PowerColor ujawnił tajemniczą kartę graficzną. To może być Radeon RX 7000

przeczytasz w 1 min.

Prezentacja kart graficznych Radeon RX 7000 zbliża się coraz większymi krokami. I wiecie co? Wygląda na to, że firma PowerColor już jest gotowa do premiery nowych modeli.

Sytuacja na rynku kart graficznych do gier robi się coraz ciekawsza. Niedawno poznaliśmy nowe modele Nvidii, ale teraz pora na konstrukcje AMD.

Dzisiaj prezentacja kart graficznych Radeon RX 7000

Już dzisiaj o 21:00 konferencja „together we advance_gaming”, na której AMD ma zaprezentować karty graficzne Radeon z nowej generacji RDNA 3. Transmisję będzie można oglądać na kanale producenta w serwisie YouTube.

Co prawda szczegóły dotyczące konferencji jeszcze nie zostały ujawnione, ale w kuluarach mówi się o prezentacji dwóch topowych modeli: Radeon RX 7900 XT i Radeon RX 7900 XTX.

PowerColor gotowy do premiery kart Radeon RX 7000?

Firma PowerColor opublikowała w mediach społecznościowych ogłoszenie, w którym zachęca fanów do publikowania zdjęć swoich PC-tów – najlepsze zgłoszenia mają otrzymać specjalną wersję karty PowerColor z flagowej serii Red Devil.

W poście znalazł się fragment tajemniczej karty graficznej Red Devil. Póki co nie znajdziemy takiego modelu w ofercie producenta, co może sugerować, że producent podaruje zwycięzcom nowy model Radeon RX 7900 XT/XTX Red Devil.

Źródło: AMD Twitter @ PowerColor

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Witalis
    1
    Czekam na prezentacje nowych kart AMD o 21:00 naszego czasu