Gry

Poznaj smak Dzikiego Zachodu z Red Dead Redemption

z dnia 2010-04-09
Maciej Piotrowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Miłośnicy otwartej, niczym nie skrępowanej rozgrywki wieloosobowej mogą już zacierać ręce. Rockstar Games zaprezentowało właśnie wyjątkowy zwiastun z Red Dead Redemption.

Najnowsza produkcja twórców kultowej już serii Grand Theft Auto po dzisiejszym dniu z pewnością nabierze wielkich rumieńców. Po intrygująco brzmiących zapowiedziach nowego typu rozgrywki wieloosobowej umożliwiającej swobodną eksploracje całego świata gry przyszedł czas na jego faktyczna prezentację. Udostępniony zwiastun filmowy przedstawia niezwykły tryb Free Roam (Swobodna Wędrówka), w którym grupa złożona z maksymalnie 8 graczy będzie miała możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju zadaniach takich jak np. polowanie bizony czy napad na dyliżans. Ilość możliwości jest naprawdę spora. Zresztą co tu dużo pisać - zobaczcie to sami!

Premiera Read Dead Redemption w wersjach przeznaczonych na konsole Xbox 360 i Playstation 3 zaplanowana została na 21 maja.

Źródło: VG247.com

    Zobacz również poprzednie wiadomości o Red Dead Redemption
marketplace

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Napad na napad na dyliżans? Brzmi interesująco :) Ciekawe czy będzie też opcja polowania na polowanie na polowanie na bizony? :P
  Zaloguj się
 • avatar
  Ta gra będzie świetna. Pozostaje mieć nadzieję, że Rockstar będzie wierny swojej polityce (najpierw konsole, po roku PC)

  Jak ta gra nie wyjdzie na PC to będzie duża strata.
  Zaloguj się
 • avatar
  Szykuję się kolejna po Uncharted 2 gra dla której warto kupić ps3. Mogliby potwierdzić wersję na PC, bo już nie wiem co robić :P
 • avatar
  Chyba kupię XBoxa dla tej gry :)Seryjne. Jeśli na PC wyjdzie po dłuższym okresie niż miesiąc :)
  Zaloguj się
 • avatar
  Ciekawe czy poprawili optymalizację względem GTA IV.
 • avatar
  Chcę tą grę na PC'ta.