Gry

Poznaliśmy datę premiery My Friend Pedro

przeczytasz w 1 min.

Gra przygotowywana przez DeadToast Entertainment jest w stanie zapewnić naprawdę dobrą zabawę, o czym przekonaliśmy się już na własnej skórze.

My Friend Pedro nie zalicza się do grona gier, o których mówi się i pisze najwięcej. Jeśli już jednak to następuje, zazwyczaj mamy do czynienia z bardzo pozytywnymi komentarzami. W związku z tym warto odnotować najnowsze informacje podane przez twórców.

Ujawnili oni bowiem dokładną datę premiery My Friend Pedro. Można zaznaczać w kalendarzach datę 20 czerwca. Gra zadebiutuje wtedy na obydwu platformach docelowych, czyli na PC oraz Nintendo Switch.


Powyższy materiał, chociaż dość krótki, bardzo dobrze ukazuje, z jakiego rodzaju rozgrywką będziemy mieli tutaj do czynienia. I chociaż na pierwszy rzut oka może wyglądać to niezbyt skomplikowanie i wciągająco to nie dajcie się zwieść, My Friend Pedro potrafi zapewnić naprawdę dobrą zabawę. Skąd to wiemy? Mieliśmy bowiem okazje przyjrzeć się rozgrywce już na zeszłorocznych targach Gamescom 2018, o czym zresztą szerzej pisaliśmy.

Nad My Friend Pedro pracuje DeadToast Entertainment, wydawcą jest natomiast Devolver Digital. Grę już teraz znajdziecie na Steam, do 20 czerwca oferowana jest w przedsprzedażowej promocji z rabatem 15%.

Źródło: DevolverDigital

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!