Laptopy

Praca w benchmark.pl - tester sprzętu

przeczytasz w 1 min.

Szukamy osób do pracy w redakcji, które znają się na sprzęcie komputerowym, benchmarkach i testowaniu. Poniżej znajdziecie informacje o zadaniach, wymaganiach i tym, co oferujemy.

Stanowisko: tester redakcyjny

Zadania:

• Testowanie notebooków - wykonywanie procedury benchmarkowej.
• Opcjonalnie krótkie opisy
• Opcjonalnie newsy w serwisie

Wymagania:

• Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (pełny etat)
• Odpowiedzialność za powierzony do testów sprzęt
• Dobra znajomość sprzętu komputerowego i oprogramowania (testy, pomiary)
• Znajomość arkusza kalkulacyjnego
• Systematyczność i obowiązkowość w wykonywaniu testów
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Pracę na miejscu w redakcji w Poznaniu (etat)
• Pracę w sympatycznym zespole młodych ludzi, fascynujących się nowymi technologiami i sprzętem komputerowym.

Swoje oferty i pytania wysyłajcie na adres redakcyjny.
Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną do naszej redakcji.

Komentarze

36
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    synn1993
    0
    Pełnoletność nie jest wymagana ?? ;>
    • avatar
      0
      Notebooki...
      Nie moja działka ;)
      • avatar
        Darkeners
        0
        Eh, czemu Szczecin to cyfrowe zadupie (nie licząc usług aha Home, Tieto etc.) :P

        Chyba, że chcecie otworzyć tutaj oddział :P
        • avatar
          Konto usunięte
          0
          Miło ale mam swoją pracę :)
          • avatar
            5k18a
            0
            Ehhh gdybym miał mniej latek i był bezrobotny...
            • avatar
              0
              ja mogę testować notebooki z kartami Nvidii - w końcu trzeba pisać prawde a recenzji o kartach z niższej półki nikt nie czyta
              • avatar
                Baleryon
                0
                Zespół sympatyczny i młody, ale czy jest też dynamiczny? :)
                • avatar
                  racedriver
                  0
                  to ja sie na to pisze, a jaka pensja? :)
                  • avatar
                    0
                    Nie myślicie przenieść się np. do Krakowa ???
                    • avatar
                      d i l
                      0
                      Może w końcu będzie ktoś kompetentny u Was pracował ;)
                      • avatar
                        0
                        Ja się nie nadaję, mieszałbym wszystko z błotem... :D
                        • avatar
                          scoobydoo19911
                          0
                          Wysłałbym cv z chęcią ale niestety matura mi na to nie pozwala a później studia dzienne. Nawet w poznaniu mieszkam. No nic ktoś inny sie na fajn fuchę załapie.