Gry

Premiera Mythosa - MMO po polsku!

przeczytasz w 1 min.

Darmowe gry MMO to w dzisiejszych czasach chleb powszedni, a rynek i tak należy... do płatnego World of WarCraft.

Warto przeczytać:
Wiedźmin 2 gotowy!
L.A. Noire i nowy gameplay, screeny, wieści

Co jakiś czas ktoś odważa się rzucić Blizzardowi rękawicę, jednak przeważnie kończy się to porażką i finansowym fiaskiem. Ale, jak mówi stare przysłowie: "kto nie ryzykuje, ten nie pije herbaty" (czytają nas także osoby niepełnoletnie), a twórcy Mythosa poważnie wierzą w swoje siły.

Na dobry początek możemy kupić pudełkową wersję gry za równowartość zaledwie dwudziestu złotych lub za darmo pobrać ją ze strony twórców. Dalej nie musimy się już jednak liczyć z opłatami abonamentowymi. Twórcy gry planują natomiast zarabiać na, oczywiście, mikrotransakcjach. Dodatkowe przedmioty czy misje będą nas już nieco kosztowały, a to z kolei oznacza, że na pewnym etapie zabawy wydatki staną się koniecznością.

Czytającym zapewne nasuwa się pytanie czy Mythosowi warto w ogóle poświęcić uwagę i dlaczego? Na to pierwsze musicie odpowiedzieć sobie sami, natomiast na korzyść gry poza tym, że jest darmowa przemawia fakt, iż w pracach nad nią maczali ręce twórcy Diablo II i oni sami mówią o Mythosie, że stanowi "swoisty miks Diablo i MMO". Do tego nie brak w tej grze interesującego poczucia humoru, a całość... jest po polsku. Widać zresztą, że dla samych autorów Polska wydaje się być jednym z kluczowych rynków.

 Źródło: Mythos

Polecamy artykuły: 
 
AMD Radeon HD 6450, HD 6570, HD 6670 - tanie, ciche i oszczędneSamsung RF511 - wydajny, stylowy i z technologią OptimusApple iPad 2 Wi-Fi 16 GB - zdecydowanie lepszy niż poprzednik

 

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Finear
  0
  "mikrotransakcjach"
  dziękuje do widzenia
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   np. World of Warcraft lub Age of Conan to moim zdaniem 2 najlepsze PŁATNE MMO !!! lub jak kto woli w tym roku premierę będzie miało Guild Wars 2, które podobno ma nie mieć abonamentu i ma być o wiele lepsze w porównaniu do GW 1.
   • avatar
    xfire25
    0
    ten fakers w filmiku rozbraja xD
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Fajnie wygląda ale ciekawe po ile stoi abonament
     • avatar
      tomx1989
      0
      mikrotransakcje- mikropłatności czy ktoś z tego korzysta? Ja nie, co to za radość z grania kiedy płacisz i masz. Wole się troche pomęczyć i sam zdobyć dany przedmiot. Zarabiają tylko na głupich dzieciakach i maniakach mmo;)
      • avatar
       Skaza
       0

       Zasadniczo F2P również nie należy do darmowych tytułów, bowiem jeśli produkt nie generuje zysków, to praktycznie traci sens istnienia - z punktu widzenia producentów. Zatem można płacić rzeczywistą walutą i walutą zdobytą w grze, czyli czasem potrzebnym na jej zgromadzenie (pod warunkiem, że produkt pozwala na handel płatnymi przedmiotami w samej grze).

       World of Warcraft jest najlepszym MMO ? Z pewnością ma najwięcej graczy, jednak widziałem ciekawsze produkty. Niektóre z nich należą do grupy F2P. Moim zdaniem fenomen WoW to zasługa doskonałej strategii marktingowej. Można to porównać do popularności Tibia - choć prezentuje prymitywny poziom (na obecne czasy, standardy, możliwości) to produkt ten wciąż jakoś trzyma się.

       Pytanie "Dlaczego ?", pozostawię bez odpowiedzi ;)