• benchmark.pl
 • Gry
 • Daty premiery Prince of Persia: The Sands of Time Remake nie zna już nawet Ubisoft
Gry

Daty premiery Prince of Persia: The Sands of Time Remake nie zna już nawet Ubisoft

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Atmosfera wokół Prince of Persia: The Sands of Time Remake od samego początku nie wygląda najlepiej i zanosi się na to, że jeszcze przez dłuższy czas może się to nie zmienić.

Premiera Prince of Persia: Sands of Time Remake znów opóźniona

Wedle ostatnich planów Prince of Persia: Sands of Time Remake miał trafić w ręce zainteresowanych nim graczy już wkrótce, bo 18 marca. Dziś ogłoszono jednak, że tak się nie stanie. Gra zaliczy kolejną obsuwę i nie da się wykluczyć, że będzie ona dość długa.

Sugeruje to fakt, iż twórcy nie podali nowego, chociażby przybliżonego terminu wydania gry. Jedyne co otrzymaliśmy to niejako standardowy zwrot stosowany w takich sytuacjach, który mówi, iż potrzeba więcej czasu na nadanie całemu projektowi odpowiednich szlifów.

Nowe-stare Prince of Persia od początku na cenzurowanym

Zapowiedź Prince of Persia: Sands of Time Remake spotkała się z chłodnym przyjęciem. Nie chodziło wtedy o fakt, iż padło na odświeżenie akurat tego tytułu, ale o rozczarowująco prezentujące się pierwsze materiały. Pierwotne plany mówiły o premierze 21 stycznia, jeszcze we wrześniu zeszłego roku zmieniono to jednak na wspomnianego już 18 marca. Wydawało się wtedy, że tak nieznaczna korekta nie pozwoli na daleko idące usprawnienia i jak widać takie ocenianie sytuacji było bardzo trafne.

Ostatecznie poczekamy zatem dłużej i jeszcze przez pewien czas nie dowiemy się, ile konkretnie. Być może w kolejnych tygodniach twórcy pochwalą się nowymi materiałami, które pozwolą chociaż w niewielkim stopniu ocenić postępy w pracach. Na oficjalnej stronie gry, lista platform docelowych wciąż wskazuje na PC (Uplay i Epic Games) oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: @princeofpersia

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hydrofon7
  Ach ci słynni Hinduscy informatycy :D
  2
 • avatar
  Jasiek123123
  Z The Settlers chyba ta sama sytuacja...już chyba od Lipca nikt nic nie wie....ach ten Ubisoft...
  2
 • avatar
  szymcio30
  Chca zaserwować pudrowane stare padło dodając lepsze tekstury i oświetlenie. Na tym pełnoprawny remake nie polega i chyba zobaczyli ile zajęło czasu twórcom Mafii zrobić porządny remake. Na to trzeba czasu, nakładu pracy, checi oraz pieniędzy.
  1
 • avatar
  Kenjiro
  Lepiej, by nie znali daty premiery, niż mieli ją określić na zbyt wczesną (wiadomo, kierownictwo z głową w chmurach), a później wydali grę w stanie na nieukończonym. Mam nadzieję, że zauważyli, iż gracze już nie są dziś tak spolegliwi jak niegdyś i zamiast wysokiej przedsprzedaży może wyjść fala zwrotów.
  1
 • avatar
  gromzjasnegonieba
  zauwazyliscie ze firmy informatyczne, ktore promuja u siebie zatrudnianie multikulti zaczynaja miec probemy z jakoscia, a nawet ukonczeniem swoich produktow ?
  1
 • avatar
  greghostor
  Lepiej żeby w ogóle nie powstało.