• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowe-stare Prince of Persia opóźnione. Szkoda, że nieznacznie
Gry

Nowe-stare Prince of Persia opóźnione. Szkoda, że nieznacznie

przeczytasz w 1 min.

Remake gry Prince of Persia: The Sands of Time zadebiutuje z opóźnieniem. Trudno być zaskoczonym decyzją producenta.

Premiera Prince of Persia: Sands of Time Remake opóźniona

Jeśli jednak jesteście w gronie osób, które nie mogą doczekać się premiery to spokojnie, nie macie wielkich powodów do zmartwień. Prince of Persia: Sands of Time Remake wprawdzie zadebiutuje z poślizgiem, ale nie będzie on duży.

W krótkim komunikacie twórcy gry poinformowali, iż trafi ona na rynek 18 marca. Przypomnijmy, iż wedle pierwotnych planów miało stać się to 21 stycznia.

Więcej czasu na dopracowanie projektu

Podana argumentacja nie zaskakuje, to niemalże standardowa formułka przy tego typu decyzjach. Twórcy powołują się na chęć lepszego dopracowania całego projektu. Patrząc na pierwszy opublikowany zwiastun, a także komentarze pod nim trudno się temu dziwić.

Delikatnie rzecz ujmując, zapowiedź nie wywołała większej fali entuzjazmu. Niektórzy mogą zapytać, czy niespełna 2 dodatkowe miesiące pozwolą wprowadzić zauważalne usprawnienia? Na znaczną poprawę oprawy graficznej, która była głównym przedmiotem krytyki, naprawdę trudno tu liczyć.

Źródło: @princeofpersia

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pancerny
  2
  Fajna sprawa tylko liczę że będzie po polsku z dubbingiem. Mam pierwszą część z Uplay i nigdzie nie mogę spolszczenia do niej znaleźć.
  • avatar
   Erathiel
   1
   Gdyby ktoś miał ochotę popykać w klasycznego, pierwszego PoP, to powstało mnóstwo modów i nieoficjalnych, fanowskich poziomów. Można nawet znaleźć całe kolekcje tych modów, np. wklepując w wyszukiwarkę hasło "Prince of Persia Total Pack". Kilka lat temu to dorwałem, przeszedłem chyba z 30 różnych modyfikacji i naprawdę fajnie spędziłem przy tym czas :) Niektóre mają naprawdę trudne poziomy, a na dodatek podnoszą trudność walk ze strażnikami (nie wszystkie, oczywiście). Działa to na bazie DOSBox, więc raczej bez problemów z kompatybilnością z nowszymi systemami. Polecam! Nostalgia mocno, a dobra zabawa jeszcze bardziej :)