Gry

Prey - krótki przewodnik po tyfonach

przeczytasz w 1 min.

Arkane Studios pokusiło się o przygotowanie oryginalnych, a jednocześnie zróżnicowanych bestii.

Premiera Prey zbliża się coraz większymi krokami. Nic powinny zatem dziwić nas coraz częściej pojawiające się materiały wideo promujące grę. Na ten najnowszy naprawdę warto rzucić okiem.

Przygotowany przez Arkane Studios zwiastun to krótki przewodnik po tyfonach. To rasa obcych, której trzeba będzie stawić czoła w trakcie rozgrywki. Okazuje się, że będzie ona cechowała się sporą różnorodnością, w związku z czym przygotować trzeba się na starcia z przeciwnikami dysponującymi odmiennymi umiejętnościami.

„Coś poszło bardzo, ale to bardzo nie tak na pokładzie Talosa I. Przedsięwzięcie, któremu przyświecała praca na rzecz lepszej przyszłości dla ludzkości, stało się przyczyną istnej plagi obcych – trzymane w zamknięciu istoty ochrzczone mianem tyfonów wyrwały się na wolność. Morgan Yu jest częścią tych eksperymentów – i teraz musi stawić czoła owym istotom na pokładzie wysoce zaawansowanej stacji kosmicznej, będącej własnością TranStar Corporation. Tyfony, mogące poszczycić się złożonym ekosystemem obce formy życia, to coś więcej niż cieniste istoty dążące do zniszczenia rodzaju ludzkiego.”


Prey zadebiutuje 5 maja, na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!