• benchmark.pl
 • Gry
 • Nie tylko karabin snajperski - prezentacja rozgrywki w Sniper Ghost Warrior Contracts 2
Gry

Nie tylko karabin snajperski - prezentacja rozgrywki w Sniper Ghost Warrior Contracts 2

przeczytasz w 1 min.

Pojawiają się kolejne oznaki tego, że do premiery Sniper Ghost Warrior Contracts 2 coraz bliżej. I dobrze, bo gra zapowiada się naprawdę nieźle.

Gameplay ze Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Seria Sniper Ghost Warrior jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych jeśli chodzi o gry przygotowywane w naszym kraju. Być może nie zbiera genialnych not, ale z drugiej strony na tyle dobre, że nadchodząca odsłona będzie już 5. z kolei. W głównej mierze decydują o tym zresztą nie noty, ale wyniki sprzedaży, a tu można mówić łącznie o przekroczeniu 11 mln egzemplarzy, czym CI Games chwaliło się kilka tygodni temu.

Wróćmy jednak do tego, co przed nami. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 został już pokazany wybranym dziennikarzom. Niektórzy zdecydowali się przygotować materiały wideo z fragmentami rozgrywki. I widać tutaj, że twórcy nie przesadzali z zapowiedziami co do sporych rozmiarów map, a także swobody, z jaką można na nich działać. Absolutnie nie zanosi się na to, że zostaniemy ograniczeni do karabinów snajperskich, pojawi się wiele innych dróg do celu. Oczywiście eliminowanie wrogów z dystansu nie zniknie. Ba, wprowadzono tu nowość w postaci strzelania na ekstremalny dystans ponad 1000 metrów.

Kiedy premiera Sniper Ghost Warrior Contracts 2?

Wydaje się, że wszystko jest tutaj na dobrej drodze i Sniper Ghost Warrior Contracts 2 zadebiutuje zgodnie z planem. Ten zakłada, że zabawę można będzie rozpocząć 4 czerwca, na PC oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 4 i Xbox One.

A jeśli do tej pory nie mieliście styczności z serią Sniper Ghost Warrior, jest dobra okazja do nadrobienia zaległości. W sklepie GOG trwa Festiwal Polskich Gier, a wśród przecenionych tytułów znalazły się również te z serii rozwijanej przez Ci Games.

Źródło: WccftechPlays, IGN

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xbk123
  2
  To AI na pierwszym filmiku to lekki żart, żeby to w nocy było to jeszcze by uszło.
  • avatar
   PawelQ
   0
   Nie dalej jak 2 miechy temu ogrywałem wszystkie "Snipery" po kolei. O ile Ghost Warrior różnił się od Ghost Warrior Contracts, to z gameplaya jedyną różnicą między Ghost Warrior Contracts a Ghost Warrior Contracts2 jaką widzę jest ... bardziej animowane kołowe menu wyboru broni. Taka sama kamera lotu pocisku, tekstury postaci, broni, zachowanie przeciwników, sposób zabójstwa z noża, po strzale w głowę, wkur... przeszukiwanie zwłok, chłopa widzisz ledwo z x24 zoomem ze sniperki, a on celnie Ci hedy z colta napierd..., To DLC za 50 PLNów z nowymi mapami co najwyżej może być do Ghost Warrior Contracts, ale nie nowa gra. Na "2" w nazwie to nie zasługuje. Nie zmienia to faktu że gra jako taka naprawdę fajna. Tyle ode mnie.
   • avatar
    gacek585
    0
    Widzę że po wydaniu tylu części dalej nie potrafią wprowadzić do gry odpowiednich ludzkich reakcji na sytuacje. AI jest tak głupie aż w oczy koli.