• benchmark.pl
 • Gry
 • Z nowym Prince of Persia jest jeszcze gorzej niż można było sądzić
Gry

Z nowym Prince of Persia jest jeszcze gorzej niż można było sądzić

przeczytasz w 1 min.

Jeśli komuś spodobały się zapowiedzi Prince of Persia: Sands of Time Remake, musi teraz przełknąć kolejną gorzką pigułkę. Do premiery bardzo daleko.

Prince of Persia: Sands of Time Remake nie zadebiutuje w tym roku

Obietnica powrotu do serii Prince of Persia spotkała się ze zróżnicowanymi komentarzami. Wprawdzie seria jest lubiana i ma dobrą renomę, ale pierwszy materiał promujący remake Prince of Persia: The Sands of Time nie wyglądał najlepiej. Nie dziwło, że dość szybko ogłoszono późnienie premiery. Problem w tym, że wszystkie kolejne komunikaty płynące z obozu twórców mówiły i mówią dokładnie o tym samym.

Ostatnio nie podano nawet przybliżonego terminu wydania gry. Teraz nieco się to zmieniło, ale trudno nazwać to konkretem skoro wspomniano jedynie ogólnie o 2022 roku. Jeśli szukać powodów do optymizmu to pozostaje mieć nadzieję, że twórcy wzięli sobie do serca krytyczne uwagi i zdecydowali się znacząco poprawić wygląd Prince of Persia: Sands of Time Remake, co finalnie powinno wyjść wszystkim na dobre.

Prince of Persia: Sands of Time Remake

W najbliższym czasie bez prezentacji

Tylko kilka dni dzieli nas od Ubisoft Forward, podczas którego można będzie zobaczyć kilka tytułów aktualnie powstających pod skrzydłami tego doskonale znanego producenta i wydawcy. Wiemy już, że będzie wśród nich Rainbow Six Extraction. Na listę nieobecnych już teraz można wpisać natomiast właśnie Prince of Persia: Sands of Time Remake. Twórcy zapewniają, że robią postępy, ale póki co nie są gotowi do zaprezentowania nowych materiałów.

Przypomnijmy, że Prince of Persia: Sands of Time Remake zostało zapowiedziane jako projekt na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: twitter - @princeofpersia

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bIeblebleble
  6
  Bardzo dobrze. To co pokazali to wygląda jak kupa.
  • avatar
   Dudi4Fr
   0
   No i dobrze ten ich "Remake" z jakieś firmy krzak z Indii za 10$ wyglądał bardziej jak wersja Alpha oryginału niż remake.
   • avatar
    Ahura
    0
    wskrzeszanie zgona na siłę